>

KÜLTÜR-SANAT

Babylon'da “Captain Comatose”

Sokak funk’ı sağlam groove’lar üzerinde, 80’lerin sintizayzır vuruşları ve sıradışı vokallerle buluşturan çılgın ikili yeniden İstanbul’da...
 
   
 
 
     
“Be N-Gage’d” konseptiyle her ay Babylon’da partiler düzenleyen Nokia, 31 Ocak’taki partisinde mobil oyun konsolu Nokia N-Gage’i bir kez daha müzikseverlerle buluşturacak.

Telekomünikasyon sektörünün lideri Nokia ve İstanbul’un en popüler gece kulüplerinden biri olan Babylon birlikte organize ettikleri partileri N-Gage konseptiyle birleştirerek müzikseverlerle buluşuyorlar. Bu işbirliğin en yeni partisi, 31 Ocak’ta gerçekleşecek “Captain Comatose”.

31 Ocak’ta gerçekleşecek olan “Captain Comatose” gecesinde, sokak funk’ı sağlam groove’lar üzerinde, parlak disko topları altında 80’lerin sintizayzır vuruşları ve sıradışı vokallerle buluşturan çılgın ikili yeniden İstanbul’da. Müzik camiasının Türk asıllı Alman “deli oğlanı” Can Oral (a.k.a Khan) ve Amerikalı elektronik müzik prodüktör, DJ ve şarkıcısı Snax özellikle Berlin ve New York’un dekadan partilerinin en gözde ikilisi. Jimi Tenor’la tanıştıktan sonra prodüktörlük yapmaya karar veren Khan’ın “I’m coming out of Your Speakers” adlı parçası kentin gözde DJ ve kulüplerinin de (Sound Factory – Junior Vasquez) hit’i olmuştu.

Bunun yanısıra, Khan’ın yapımları UK Fat Cat ve Ninja Tunes gibi elektronika’nın önde gelen plak şirketlerinin çalışmalarında da çok etkili oldu.

Oyun oynama özelliğinin yanısıra tri-band GSM 900/1800/1900 şebekleri ile uyumlu, dijital müzik çalar ( MP3 / AAC) ve Stereo FM radyo özelliğine de sahip olan Nokia N-Gage oyun konsolu yepyeni oyunlarıyla da oyunseverlerin için vazgeçilmez oldu.

Yer: Babylon
Bilet Fiyatları: Ayakta 20 milyon - Öğrenci 12milyon
31 Ocak Cumartesi saat: 23:00
Tür: Elektronika Berlin - New York
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>