>

SAÇ BAKIMI

İspanyol Efsane Montibello Türkiye’de!

Montibello, Avrupa’dan Amerika ve Asya’ya genişleyen servis ağıyla uzun yıllardır kuaförlerin ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.
 
   
 
 
     

50 yıllık geçmişe sahip, dünyaca ünlü İspanyol profesyonel saç boyası, saç bakımı ve saç şekillendirme ürünleri markası Montibello, kozmetik ve kişisel bakım kategorisinin lider şirketlerinden Kopaş Kozmetik güvencesiyle Türkiye pazarına girdi.

1967'de Barselona’da kurulan ve 50 yıldır İspanya’da yüksek kalitede profesyonel saç boyası ürünlerine imza atan İspanyol Montibello, Türkiye pazarına girdi. Ürün kalitesini ön planda tutan Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka. Montibello; profesyonel saç boyama, saç bakımı ve saç şekillendirme ile ilgili öncü fikirleri, güçlü uluslararası deneyimi ve saç tasarımı alanındaki trend öngörüleriyle profesyonellerin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor. İspanya dışında, pek çok ülkede de başarı elde eden Montibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de de iddialı.

Kopaş Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu Dalin, Sesu, Alix Avien, XO, Voila, Ivola, Alix Professional, Dr. Beckmann ve Foot Doctor gibi kozmetik ve kişisel bakım markaları, 46 yıllık deneyimi ve Türkiye’deki birçok hanenin vazgeçilmezi olan ürünleriyle; yıllardır Türk tüketicilerinin hayatlarında bulunuyor. Alix Professional ve Ivola gibi profesyonel saç boyası markalarıyla bu alanda uzun yıllara dayanan deneyimini kanıtlayan ve kuaförlerin yanında olan Kopaş Kozmetik, şimdi de bu sektörde ürünleri ve inovatif bakış açısıyla fark yaratmış Montibello ile iş birliği yaparak gücüne güç katıyor.

İş birliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt, “Montibello yalnızca İspanya’nın değil, dünyanın en önemli güzellik ve bakım markalarından biri. Saç tasarımı sektöründe global trendleri belirleyen öncü bir rol üstleniyor. Biz de bu iş birliğiyle global trendlere daha yakın olma, farklı ülkelerde varlığı olan bir kozmetik markasının iletişim ağında olma ve global dünyaya açılma avantajlarına sahip olacağız. Kopaş Kozmetik olarak dağıtımdaki deneyimimiz ve güvencemizle Montibello ürünlerini Türkiye’deki kuaförlerle buluşturacağız ve gücümüze güç katarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kozmetik sektöründeki payımızı arttırma ve büyüme stratejimize katkıda bulunma açısından Montibello iş birliği önemli bir rol oynayacak” dedi.

Montibello, Türkiye’de seçkin kuaförlerde bulunacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>