>

GÜZELLİK

Korff Beauty Kontinuity

Sağlıklı, güzel bir cilde sahip olmak ve geç yaşlanmak isteyenler için dünyaca ünlü kozmetik markası “KORFF”, Beauty Kontinuity...
 
   
 
 
     

Menopoz süresince biyolojik dengesi bozulan cildiniz, dış etkenlere karşı savunmasız kalıyorsa, size güzel bir haberimiz var: Artık menopozun ciltteki olumsuz etkilerine son veren Beauty Kontinuity 'Menopoz Serisi' Türkiye’de de satılıyor. Dünyanın önde gelen kozmetik markalarının Türkiye distribütörü Cosmetix, doğal içerikli bileşimi ile güçlü etkiye sahip “KORFF” ürünlerinden Beauty Kontinuity isimli 'Menopoz Serisi' ile hanımların yanında.

Dünyaca ünlü kozmetik markası “KORFF”, özel araştırmaları sonucu geliştirdiği “Omeo K-Complex” bileşimli içeriği ile menopoz döneminde cildin normal dengesine kavuşabilmesi için ihtiyaç duyduğu maddeleri cilde kazandırıyor. Böylece menopoz sürecinde cildin dış etkenlere karşı savunma gücü artırılarak, daha genç, daha güzel ve daha sağlıklı bir cildin kazanılması sağlanıyor.Cosmetix Ürün Müdürü Duygu Yılmaz, doğal içeriklerden oluşan Omeo K-Complex bileşimli Beauty Kontinuity 'Menopoz Serisi' ile ileri yaşlarda yeniden genç görünmenin mümkün olacağını belirtiyor. Yılmaz, “Beauty Kontinuity 'Menopoz Serisi' ürünleri üzerinde yapılan etkinlik deneyleri sonucunda cildin nem oranında artış kaydedilirken; cilt tonunda düzelme ve kırışıklıklarda azalma sağlandığı gözlenmiştir. Yapılan araştırmalara göre; 3 ay içerisinde %26 oranında nem artışı, % 27,5 oranında cilt tonunda düzelme ve %23 oranında kırışıklıklarda azalma görülmüştür.” diyerek, ürünlerin etkinliğinin bilimsel olarak kanıtlandığına da dikkat çekiyor.

Beauty Kontinuity 'Menopoz Serisi':

Continuous Cycle Fluid (Sürekli Bakım Sağlayan Sıvı Nemlendirici):
Cildin sürekli olarak bakımını sağlayan nemlendirici, sıvı olması sebebiyle cilt tarafından kolaylıkla emiliyor. Kırışıklıkları önemli ölçüde giderme özelliğini sahip olan ürün, isteğe bağlı olarak, gündüz ve gece kullanılabiliyor.


Continuous Cycle Cream (Sürekli Bakım Kremi):
Cildin daha genç bir görünüm almasına yardımcı olan krem, gece ve gündüz sürekli olarak kullanıldığında; güçlü etkisini gösteriyor.


Continuous Cycle Lightening Fade Cream (Renk Açıcı Krem):
Ciltteki lekelerin açılmasını sağlayan bu renk açıcı krem, gece ve gündüz sürekli olarak kullanıldığında; cildin daha genç bir görünüm almasına yardımcı oluyor.


Continuous Cycle Lightening Fade Fluid (Renk Açıcı Sıvı Nemlendirici):
Emilim gücü düşük ciltler için geliştirilen bu sıvı nemlendirici, ciltteki lekelerin açılmasını sağlıyor. Ayrıca cilt fonksiyonlarını dengeleyerek, kırışıklıkları azaltıyor.


Continuous Cycle Concentrated Serum (Konsantre Serum):
Sürekli Bakım Kremi’nden önce ya da tek başına hafif masaj eşliğinde kullanılması tavsiye edilen serum, gece ve gündüz sürekli olarak kullanıldığında; kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor.


Continuous Cycle Eyelid & Eye Contour Cream (Göz Kapağı ve Göz Çevresi Kremi):
Özellikle sabah ve akşamları kullanılması tavsiye edilen krem, göz çevresindeki kırışıklıkların fark edilir biçimde azalmasını sağlıyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>