>

MAGAZİN

Bodrum’un Efesi Koray Avcı Antik Tiyatro`da Fırtına Gibi Esti

"Ege`ye gelip zeybek oynamadan olmaz!"
 
   
 
 
     

Güçlü sesiyle ve eşsiz sahne performansıyla yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Koray Avcı, önceki akşam KerkiSolfej Organizasyon tarafından gerçekleştirilen BtcTurk 10. Yıl konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro sahnesindeydi.

Sahnede Adım Atmadık Yer Bırakmadı


Konserine hareketli şarkılarla başlayan Koray Avcı, Antik Tiyatro’yu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Bodrumlu müzikseverlere özel bir konsept hazırlayan Avcı, seyircisini mest etti. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, roman kızlarla birlikte oynayarak eğlencenin ritmini arttırdı.

Sarı Zeybek'le Ata'ya Saygı Duruşu Ayakta Alkışlandı

"Ege'ye gelip zeybek oynamadan dönmek olmaz." diyerek Sarı Zeybek türküsünde zeybek oynayan Koray Avcı, ekrana gelen Atatürk fotoğrafları ve performansıyla dakikalarca ayakta alkışlandı.

Kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan "manevi abim" dediği ve aynı zamanda kaptanlığı öğrendiği yakın dostu aşık Özlen Yüceler 'i de sahneye davet eden Koray Avcı, abisi ile hem dertleşti hem de birlikte “Geçer” şarkısını söylerken duygusal anlar yaşadı.

Koray Avcı yaz turnesine hız kesmeden devam edecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>