>

KÜLTÜR-SANAT

Cazın sofistike sesi: Valeria

Küba ve Ekvator ezgileri Q Jazz'da Valeria ile yankılanacak...
 
   
 
 
     
İstanbul'un markalaşmış tek caz kulübü Q Jazz by Les Ottomans, seksi ve sofistike jazz sanatçısı Valeria ile müzik tutkunlarına unutulmaz geceler yaşatacak...

Q Jazz, caz severleri yeni isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Ekvator’un seksi ve sofistike caz sanatçısı Valeria, kaliteli müziği seçkin bir eğlence anlayışıyla buluşturarak marka olan Q Jazz by Les Ottomans'ta sahne alıyor.


Huzur verici ve berrak sesiyle 4 dilde (İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce) jazz söyleyen Valeria, Küba ve Ekvator ezgilerini de performansına yansıtıyor. Özgün müziği ve sahne şovuyla da hayli ilgi çekiyor. 30 Nisan'a kadar Q Jazz'da sahne alacak olan Valeria, Pazar günleri hariç hergün 23.00-02.00 saatleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.


Valeria, profesyonel sanat yaşamına Ekvator’da yerel sahnelerde başladı, ardından da 18 yaşında ABD’ye yerleşerek burada aldığı eğitimle kısa sürede kendini caz dünyasına kabul ettirmeyi başardı. Genç yaşında grup kurarak, etkileyici sesiyle Atlantic City’deki casinolarda, Latin Amerika’nın radyo ve televizyonlarında başarılarını kanıtladı. İki Avrupa turnesi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Valeria, İstanbul’un en gözde mekanı Q Jazz’da 17 Mart’tan itibaren sahne almaya başladı.


Romantik bahar gecelerinde, nezih bir ortamda, eşsiz panoramik Boğaz manzarası altında müthiş caz yorumları ve dansla birlikte eğlenceyi eksiksiz yaşamak istiyorsanız, bir an önce Q Jazz by Les Ottomans’da rezervasyonunuzu yaptırın…

Rezervasyon için:

Q Jazz by Les Ottomans

Tel: 0212 359 15 82

Q Jazz by Les Ottomans Adres: Les Ottomans Hotel, Muallim Naci Caddesi No:168 Kuruçeşme

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>