>

TATİL

Rotahane Turizmin Yıldızlarını Seçecek

Yıl boyunca iç turizmi geliştirmeye yönelik çalışmalar gerçekleştiren Rotahane, şimdi de turizme katkı sağlayan şehir ve kurumları ödüllendirmek amacıyla Yıldız Ödülleri Gecesi düzenliyor.
 
   
 
 
     

Son hazırlıkların yapıldığı görkemli tören, 14 Nisan’da 300 seçkin davetliyle birlikte Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

Öğrencilere burs olacak

Rotahane Kurucuları Pervin Ersoy ve Bilge Kuru tarafından organize edilen gecenin tüm geliri turizm bölümünde okuyan ihtiyaç sahibi gençlere aktarılacak. Ödül töreni hakkında bilgi veren Bilge Kuru, “Pervin Ersoy’la birlikte yürüttüğümüz ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesiyle Türkiye’nin her köşesini ziyaret ediyoruz. İç turizmi geliştirmeye yönelik birçok proje ve tanıtım etkinliği düzenliyoruz. 14 Nisan’da ise turizme katkı sağlayan şehir ve kurumları ödüllendireceğiz. Farklı dallarda alanında uzman jüri üyeleri tarafından seçimler yapılıyor. Kazananları görkemli bir geceyle açıklayacağız. Bu özel gecenin gelirini de turizm bölümlerinde okuyan ihtiyaç sahibi gençlere aktaracağız” dedi.

Ana sponsor Denizbank önderliğinde, proje çözüm ortakları The Bo Vieara BODRUM co-sponsorluğunda düzenlenen törenin sunuculuğunu ise Serkan Çağrı ve Ebru Akel yapacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>