>

MODA - STİL

İçgüdüsel ve sakin temalar

Big Blue’nun yeni modellerinde, bu sezon teknolojik kumaşların hakimiyeti ön planda tutuluyor
 
   
 
 
     
Big Blue ‘nun 2005 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile teknoloji gençlerin iliklerine işleyecek. Big Blue’nun yeni modellerinde, bu sezon teknolojik kumaşların hakimiyeti ön planda tutuluyor. Hava alan hafif giysilerin tenle mükemmel uyumu, hareket özgürlüğü sağlıyor.

Özgürlüğüne düşkün, sıradan olmayan ve genç hissedenlerin markası Big Blue, bu yaza teknolojinin sağladığı rahatlıkla damgasını vuracak.


Big Blue’nun yeni koleksiyonunda geçirgen ve hafif, ama sağlam yüzeyler, nitelikli el yapımı hissi uyandıran malzemeler, parlak bir görünüm ortaya koyan dökümlü ve akıcı kumaşlar öne çıkıyor. Kumlu görüntüler, yapay ve doğal elyafın birlikteliği ve bükümlü ipliklerin yapılandırdığı yüzeyler de, koleksiyonun tümünde hakimiyetini hissettiriyor.

İçgüdüsel ve sakin temalar

Big Blue 2005 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda bu yıl temalar ise çok mütevazi. Human Scale, Sweet Memories, Stillness ve Narsizm başlıklı temalarda, kontrollü bir armonisi olan, içgüdüsel ve sakin hislerle şekillen çizgiler yer alıyor.

Bayan koleksiyonunda canlı renkli lycralı dar gömlekler , çizgili t-shirtler, renkli basic pike pololar, baskılı ve kontrast renk parçalı t-shirtler , eşofman takımlar göze çarpıyor. Renk olarak ise, pastelden canlı tonlara yazdan bir demet sunuluyor.

Erkek koleksiyonunda ise çizgili ve düz renk ince baharlık trikolar, ekose ve çizgili dar ve normal kalıplı gömlekler , keten asker gömlekler , çizgili pike polo ve t-shirtler ,yama ve kontrast renk detaylı baskılı t-shirtler, eşofman takımlar yeralıyor. Erkek koleksiyonunda lacivert, kırmızı , beyaz, taş renk kombinleri ve yaz renklerinden de turquaz, beyaz , turuncu renkler ağırlık taşıyor.

Tüm Big Blue mağazalarında jeanler 34-79, capriler 49,50-79,50 , jean montlar 69,50-89,50 ,t-shirtler 12,50-39,50 , sweatler 19,50-59.50 YTL arasında değişiyor. Ayrıca World, Bonus, İdeal, Advantage, CardFinans, Axess, Bonus, Maximum ‘a 6 taksit uygulanıyor.

Big Blue Beyoğlu Tel: 0212 243 10 72
Big Blue Olivium Tel: 0212 664 01 08
Big Blue Beylikdüzü Migros Tel: 0212 853 63 60
BigBlue Bursa Carrefour Tel : 0224 451 97 15
www.bigblue.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>