>

GÜZELLİK

Sekiz Haftada Gözle Görülür Değişim!

ROC RETIONAL; Portakal kabuğu görünümünü hafifleten RoC RETINOL BODY CONTOURING alana bir adet de hediye ediyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
RoC RETINOL BODY CONTOURING kadınların en büyük sorunlarından biri olan, ciltte ve özellikle bacakların üst kısmında yoğunlaşan ve portakal kabuğunu andıran istenmeyen görüntünün 8 haftada hafiflemesine yardımcı oluyor. Cilt altı yağ dokusunun giderek artması ve yağ depoları arasına sıkışan sıvının da etkisi ile oluşan bu istenmeyen görüntünün gözle görünür bir şekilde hafiflemesine yardım eden RoC Retinol Body Contouring alana 1 adet de hediye ediyor. İki ürünün toplam fiyatı ise 55 milyon lira.

Benzersiz pompalı alüminyum tüpüyle kullanımı çok kolay olan Retinol Body Contouring’i uyguladıktan hemen sonra giyinilebiliyor. Cilde rahatlık veren krem-jel formu ve yağsız dokusuyla Retinol Body Contouring’i 8 hafta boyunca günde bir ya da iki kez istenilen bölgelere uygulandığında elde edilen sonuç başarılı oluyor.

RoC’un Retinol teknolojisi uzmanları, hücreler üzerindeki canlandırıcı etkisiyle tanınan Retinol’ün kırışıklara karşı etkisinden sonra bir gücünü daha keşfettiler. RoC Retinol Body Contouring, saf ve aktif A Vitamini olan Retinol sayesinde, hücrelerin aktivitelerini artırarak, cildin yeniden yapılanmasını ve düzensiz yapıdaki yağ dokusunu bastırarak düzenli yerleşimini sağlıyor. Kafein ve Ruscus’un da yardımıyla yağ dokusu ve aralarına sıkışan sıvının atılımını hızlandırıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>