>

MODA - STİL

Plajlarda 2006 mayoları morera’dan…

İlk kez mayo üretimini gerçekleştiren morera, gelecek yılın mayolarını bir sezon önce tüketiciye sunarak sektörde bir “ilk”i gerçekleştiriyor
 
   
 
 
     
İlk kez mayo üretimini gerçekleştiren morera, gelecek yılın mayolarını bir sezon önce tüketiciye sunarak sektörde bir “ilk”i gerçekleştiriyor


Plajlarda 2006 mayoları morera’dan…

Atateks Tekstil Grubu’nun dikişsiz iç ve dış giyim markası morera, artık plajları da renklendirecek.

Dikişsiz iç ve dış giyimin Türkiye’deki öncü ismi morera, 2005 yazında 2006 sezonunun mayolarını, geniş bir koleksiyonla tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Genç, öncü, dinamik, güncel tarzı arayan kadın ve erkek tüketicilerin plajlarda trendsetter olmalarına olanak tanıyan morera, renk, model ve desenleriyle plajlarda fırtına gibi esecek.


Ağırlıklı olarak 2006 yılının plaj modasına, desenlerine yer veren morera koleksiyonunda, çiçek, hayvan ve geometrik desenler optik oyunlar, canlı renkler ve ilginç kombinasyonlarla bütünleşiyor.

Seksi, romantik, özgür, çarpıcı, yaratıcı ve yeni özellikler taşıyan morera mayoları, 14-34 yaş aralığında genç ve kendini genç hisseden, kaliteyi ve trendleri bir arada bulmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Moda, teknoloji, kalite ve trendleri bir arada sunan morera, uygun fiyatlarıyla da sektörün gözde markası olmaya aday…


Hana Türkiye’yi ve morera’yı sevdi
Bu yaz ilk kez mayo üretimiyle tüketicilerin taleplerini karşılamaya hazırlanan morera, yeni ürününün tanıtımı için Çekoslavak manken Hana’yı tercih etti. Hana, 18 yaşında ve üniversiteye hazırlanıyor.

Türk moda dergilerinden Marie Claire’e de kapak olan Hana, morera mayolarının çekim teklifi geldiğinde hiç düşünmeden “Evet” diyerek yeniden Türkiye’ye geldi. Türkleri ve Türkiye’yi çok sevdiğini belirten Hana, “Burası benim ikinci vatanım. Pek çok çekim için İstanbul’a geldim. Doğal güzellikleriyle harika bir ülkeniz var. Morera’nın ürünlerine de bayıldım. Sanırım, ilk müşterisi ben olacağım. Hepsini çok beğendim” diyor.

12 planda 60 ürünün görüntülendiği morera mayolarınının prodüksiyonunu Nage Akay yaptı, fotoğrafları ise Defne Sesin Okay çekti.
Morera mayolarının katalog çekimine, Atateks’in işveren olarak katıldığı televizyon yarışma programı “İş Arıyorum”un tekstil tasarımcı adayları da katıldı.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>