>

GÜZELLİK

Seksi Bakışların Sırrı Takma Kirpikler

Bakışları gözlerinize kilitletip, vayy dedirtmek için... Değişim yaratan maskaralar ve bakışlarınızı unutulmaz kılan hileler...
 
   
 
 
     

KALICI KİRPİK UZATMA İŞLEMİ:

Bu uygulamayla tekli suni kirpikler kişinin kirpikleri arasına ilave edilir. Özel bir yapıştırıcıyla kirpiklerin tamamı kaplanır; böylece yapıştırılan yerler belli olmaz. Kişinin arzusuna bağlı olarak, bir göze 30'dan 90 adete kadar kirpik eklemek mümkün. Bu işlem üç-dört haftada bir tekrarlanır.

ADIM ADIM TAKMA KİRPİKLER:

En iyi etki, tek tek takılan ve çok uzun olmayan kirpik tutamlarıyla elde edilir. Önce kendi kirpiklerinizi bir kirpik maşasıyla kıvırın. Göz kapaklarınıza kalın bir çizgi sürün. Özel yapıştırıcısını bir yüzeye sürüp yaklaşık bir dakika kadar kurumasını bekleyin. Sonra bir cımbız yardımıyla takma kirpik tutamlarının kök kısımlarını önce yapıştırıcıya batırıp gözün dış kısmından içeriye doğru, kendi kirpiklerinizin arasına eklemeye başlayın. Çok hafif bastırın. Çok abartı bir sonuç almak istemeyenler her göze en fazla beş adet takma kirpik tutamı uygulamakla yetinmelidirler. Son adım olarak kirpiklerinize maskara sürün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>