>

GÜZELLİK

Yol Arkadaşınız “Gülbenatural” İle Tanışmaya Hazır Mısınız?

“Sen Zaten Güzelsin”
 
   
 
 
     

Türkiye’ de sahne dünyasından televizyona, başarılı ve öncü isim olan Gülben Ergen, şimdilerde girişimci bir kadın olarak kendi markasını kuruyor olmanın heyecanını yaşıyor. Kendi cilt bakımında doğal ürünler kullanmaya büyük önem veren ve sadeliği tercih eden Gülben Ergen, bakımına özen gösterenleri onların tam anlamıyla yol arkadaşı olacak “GülbeNatural”ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

GülbeNatural (GN), saf içerikler, güvenli formül ve etkili sonuçlar için çalışmalarına devam ediyor.Kadın, çocuk ve sağlıklı yaşam konusunda duyarlılığı ile bilinen Gülben Ergen’in yeni markası GN, hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Bileşiminde Paraben,renklendirici,koku gibi kimyasal içerikler kullanılmayan GN, vegan içeriklerden oluşuyor.

Türkiye’de albüm, film ve dizi gibi birçok alanda başarılı ve disiplinli çalışmaları ile tanınan Gülben Ergen, estetik ve güzellik alanında kendi markasını yaratma kararı alarak “GülbeNatural (GN)”ı Türkiye ile tanıştırmak için çalışmalarına devam ediyor. “Sen Zaten Güzelsin” sloganı ile sektörde yerini alacak GN, doğaya zarar vermeden, sürdürülebilirliğe odaklanan bir misyon ile kişisel bakımına özen gösterenlerin tercihine sunulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>