>

KÜLTÜR-SANAT

Özcan Deniz’den Çok Özel Proje…

Cosmoturk Yayın Grubu, çok özel bir projeye imza attı!...
 
   
 
 
     

Özcan Deniz’in resmi web sitesi ozcandeniz.com yepyeni yüzüyle sevenleriyle buluştu!...

1 Ağustos gecesi saat:00.00’da hayranları için çok özel bir sürprizle buluştu.

Cosmoturk Yayın Grubu’nun imzasıyla yayına giren www.ozcandeniz.com, Özcan Deniz hayranlarını bekleyen dopdolu içeriğiyle büyük ses getirdi..

Özcan Deniz'e ait en son haberlerin, bugüne kadar imzasını taşıyan tüm proje içerikleri, hiçbir yerde olmayan videoları ve çok özel görsellerinin yer aldığı sitede hayranları için özel bölümler de yer aldı.

Özcan Deniz, bundan böyle yeni projelerini, güncel olaylarla ilgili düşüncelerini, kısacası sevenlerine iletmek istediği her şeyi en samimi haliyle resmi web sitesinde kaleme alacak.

Özcan Deniz hayranları sanatçı ile çekilmiş fotoğraflarını site yönetime gönderecek ve bu sayede tüm dünya ile paylaşma şansı yakalayacak.

Hayranlarının Özcan Deniz’e iletmek istedikleri mesajların hepsi ana sayfa duvarında yer alacak.

Site açılışın sürecinde üye olan her 100. kişi Özcan Deniz’in imzalı CD’sini kazanırken, site takipçileri yıl içinde sanatçının konserlerine davetiye, çekimlerine misafir olma hakkı kazanabilecek.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra site sanatçının hayranlarına özel bir mobil ağ hizmeti de sunacak. Kayıt olan herkes Özcan Deniz ile ilgili tüm haberleri cep telefonundan takip edebiliyor olacak.

Uzun süren sessizliğin sonunda Cosmoturk Yayın Grubu'nun imzasıyla yayına giren www.ozcandeniz.com’da buluşalım.

Web: www.ozcandeniz.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>