>

MODA - STİL

Beymen Collection Kadını Zarafeti Yeniden Tanımlıyor

Farklı kültürleri keşfetmeyi hayatının merkezine yerleştiren zarif ve entellektüel koleksiyon bu sezon cesur bir görsellik kavramını kutlayan çarpıcı kadını anlatıyor.
 
   
 
 
     

Aklın ve zamansızlığın değer kazandığı yeni sezonda BEYMEN Collection kadını, sakin hayat eğilimi ile aynı zamanda daha heyecanlı ve hedonistik yaşam arzusuna odaklanıyor.

2017 İlkbahar/Yaz sezonunda BEYMEN Collection, kusursuz arınmış siluetler, naif desenler, saf ve parlak renkler ile sezonu tanımlarken, günümüzün hayal edilen kadınını temsil eden BEYMEN Collection kadını detayları kullanmaktaki ustalığını gözler önüne seriyor.

Sıcak ve doğal renklerin canlı renk tonları ile buluştuğu tasarımlarda fuşya, mavi ve mint yeşili tonları heyecan katıyor. Desenlerde şehrin geometrisinden ilham alan abstrakt desen, Fransızca yazılmış bir aşk romanından esinlenerek hazırlanan el yazısı, tropikal yapraklar ve rengarenk çiçek desenleri ön plana çıkıyor.

Koleksiyonun en gözde parçaları arasında zarif bir dantel etekle tamamlanan anvelop gömlekler, taş detaylı safari ceketler, sade ve rahat düz siluetler, gizemli yırtmaç detaylı kaban ve pantolonlar yer alıyor. Tropikal ve mimari yapıların tezat birleşimiyle minimalist formların naif ışıltıların buluştuğu koleksiyon, detaylardaki ustalığı ile herkesi büyülüyor.

BEYMEN Collection, 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu her sezon içinde keşfettiği yeni kadına serüveninde eşlik edecek tasarımlar arayanlara atfediyor…
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>