>

MODA - STİL

Cartoon Network ve H&M İşbirliği Özel Tişört Serisi

Cartoon Network, Adventure Time özel tişört serisi için H&M ile işbirliği başlattı…
 
   
 
 
     

Cartoon Network; Emmy® ve BAFTA Ödülleri’nin sahibi komedi dizisi Adventure Time’dan esinlenilerek hazırlanan özel bir tişört serisi üretmek üzere uluslararası perakende moda devi H&M ile bir ortaklık başlattı. Tişört koleksiyonunda, sevilen komedi dizisinin ünlü kahramanları Finn ve Jake ile onların eşsiz sloganları yer alıyor. 8-14 yaşları arasındaki erkek çocuklara özel tasarlanan tişört serisi, dünya çapındaki ve online H&M mağazalarındaki yerini çoktan aldı!

Turner Broadcasting System’in Cartoon Network Enterprises EMEA Başkan Yardımcısı Johanne Broadfield; “Adventure Time” dünya çapında her yaşta hayranına hitap edebilen bir marka olduğunu kanıtladı” diyor. “H&M gibi küresel perakendeciler ile gerçekleştirdiğimiz yaratıcı işbirlikleri sayesinde izleyicilerimiz, en sevdikleri Cartoon Network yayınları ve karakterlerinden esinlenerek hazırlanmış tasarımlarla kendi bireysel stillerini yansıtabilme fırsatı buluyor.”

Cartoon Network ayrıca Adventure Time’ın yedinci sezonu için de yeşil ışık yakıldığını açıkladı. Dizi dünya çapında 132 milyon izleyiciyi kendisine çekerken, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından 1 Ocak-31 Mart 2014 tarihlerinde 38,5 milyon çocuğa da ulaşmayı başardı. Adventure Time’ın sıradışı kahramanları Finn ve Jake, esrarlı Ooo Ülkesi’ni bir uçtan diğer uca kat ederken, yol boyunca bu ülkenin renkli insanları ile karşılaşan iki sıkı dost... Pendleton Ward tarafından yaratılan ve yapımcılığını Cartoon Network Stüdyoları’nın üstlendiği Adventure Time şu an Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da beşinci sezonu ile izleyicilerin karşısında ve dizinin altıncı sezonu 2015 baharında başlayacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>