>

GÜZELLİK

Selena Gomez Pantene’in Amerika’daki Marka Elçisi Oldu

Selena Gomez’in saçları Pantene ile ışıldayacak…
 
   
 
 
     

Hollywood’un “It” Girl’ü Selena Gomez, Pantene’in Amerika’daki Marka Elçisi olarak karşınızda! Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle tanınan dünyaca ünlü yıldız Selena Gomez, aynı zamanda tam bir moda ikonu. Kırmızı halıya güçlü, sağlıklı görünen ve güzel saçlarıyla; konser sahnelerine de özgür bukleleri ile imza atarak, saç güzelliği konusunda çok şey bildiğini gösteriyor.

Selena Gomez, Pantene işbirliği hakkında “Hayatım boyunca Pantene kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Markanın Amerika’daki yeni elçisi olmak benim için gerçekleşen bir hayal. Çünkü Pantene, güçlü ve sağlıklı görünen saçlar yaratmasının yanında kadınları, olabileceklerinin en iyisi olmaları yönünde cesaretlendiriyor” diyor ve ekliyor: “Tarzım sürekli gelişiyor ve risk almayı seviyorum, bu yüzden saç stilimi sürekli değiştiriyorum. Pantene’in her zaman saçımı güçlü tuttuğuna ve sağlıklı görünmesini sağladığına inandığım için saçım bu hareketli yaşam tarzına dayanabiliyor. Bu sayede ben de kendime her zaman güveniyorum.”

2015 Ağustos ayı itibari ile Selena Gomez, Pantene’in Kuzey Amerika’daki televizyon, yazılı ve dijital reklam, mağaza içi gösterimler, sosyal medya ve PR dahil pazarlama kampanyalarınını her adımında yer alacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>