>

GÜZELLİK

Sentiment Erkeği ile Bir Randevu!

Kalbim sadece onun için çarpar. O çekici, baştan çıkarıcı, büyüleyici… Kim bu Sentiment erkeği? ESCADA SENTIMENT POUR HOMME
 
   
 
 
     
Bir denizci veya sadece şehirde yaşayan biri. Bir maceraperest veya bir işadamı. Binlerce, yüz binlerce ifade…

Bizi saran baştan çıkartıcı bir duygu… Cömert bir kalp…

Sentiment erkeği, güzellik için arayışın simgesi. O duygularını korkusuzca yaşar ve ona zevk veren anların tadını çıkartır. Onun ruhsal arayışı paylaşma ve huzur ile ilgilidir. Onun duyarlılığı süreklidir. Karşısındakini sarhoş eder. Zarafeti baştan çıkartır. Çelişkileri ile heyecan vericidir.

SENTIMENT ÇİFTİ

Modern, şehre ait, parlak ve ışık saçan Sentiment kadını her anın tadını çıkartır, hayatı sonuna kadar yaşar. Onun kokusu sıcak ve şehvetlidir. İnsanı ayartan meyve kokuları göz kamaştıran ve ilham veren birlikteliği ile Sentiment erkeğini harekete geçirir. O zariftir, eli açıktr.

Onların karşılaşması çok yoğun duygusal bir titreşim doğurur.

Öpüşmeleri bir kutlamadır. Yaşadıkları şehvet, onların tüm derin duygularını ortaya koyar. Hareketleri, karşılıklı saygı ve samimi duygularının bir kanıtıdır. Onlar birbirlerini tamamlar. Birbirleri için yaşamaz, beraberce bir hayatı paylaşırlar.

ESCADA SENTIMENT ERKEK

Beklenmedik şekilde taze, zarif, kavrayıcı, parlak ve meydan okuyan bir koku. Enerji patlamasına yol açan sofistike bir karışım. Beklenmedik içeriklerin belli belirsiz birleşimi, yeşil ve ağaçsı notalar, ışıltılı bir erkek parfümünde birleşmiş.

Bu ferahlık verici koku Dominique Ropion ve Laurent Bruyere’nin eseri.

TAZELİK VEREN, EGZOTİK ÜST NOTALAR;

Çağdaş ve şaşırtıcı bir karışm. Işık saçan, ferahlık veren bir enerji patlaması Ardıç ve Yeşil Ihlamur’dan oluşmuş.


BAHARATLI, DUYGUSAL ORTA NOTALAR;

Farklı içeriklerden oluşan göklere çıkartıcı bir koku… Meydan okuyan yeni bahar ve üç kağıtçı pembe biber, tatlı aromatik muskat ile birleşmiş.

ZARİF, AĞAÇSI ALT NOTALAR;
Az bulunan değerli kokular tende sıcak ve ağaçsı bir okşama yaratıyor. Bu tarz bir kokunun kaynağı olan sandal ağacı, vetiner ve sedir ağacı kendilerini zarif bir şekilde ortaya koyarken asil bir duygu uyandırıyor.

SENTIMENT POUR HOMME ÖZEL BİR KOKUYA AİT MODERN BİR HEYKEL…

Efsanevi kalp şeklindeki dizaynı ile Sentiment bayanı kokuyu ve görsel duygularını ideal olan eşiyle paylaşıyor. Saf, erkeksi, kalp şeklinde bir tasarım. Yeni bir klasik için çok özel bir dizayn.

Ağır bir şişe, sade ve köşeli formlar kalp şeklindeki bayan kokusunun erkeksi bir yorumu. Paketi de aynı şişesi gibi eşiyle uyumlu.

Sentiment Pour Home Serisi
50 ml ve 100 ml Eau De Toilette
100 ml AS, 200 ml saç ve vücut şampuanı
150 ml Deo Spray olarak satışa sunulmuş.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>