>

GÜZELLİK

Sesu’dan yepyeni ürün yelpazesi

Dünyada ilk bant ağdayı üreten firma olan Sesu Kozmetik “Professional Line” serisi ile ürün yelpazesini genişletti... Tıklayın!
 
   
 
 
     
1960 yılından bu yana bayanların gönlünde taht kuran Sesu Kozmetik, piyasaya yeni sunduğu “Professional Line” ürün serisi ile profesyonel mekanların hizmetinde...

Dünyada ilk bant ağdayı üreten firma olan SESU Kozmetik, profesyonel alanda kullanılacak kişisel bakım ürünlerinde de bir ilke imza atıyor. Güzellik salonları ve kuaförlerde de hizmet verecek olan Sesu Kozmetik Proffesional Line ürün serisi; Naturel, Titanyum Pudralı, Azulenli, meyvalı ve çiçek serisi Sir Ağda ile Ağda sonrası Jel, Sir Ağda temizleme yağı ve Rulo Ağda Bezi gibi tamamlayıcıların bulunduğu 28 çeşit üründen oluşuyor.

Sentetik, ham ve işlenmiş reçineler denenerek, 2000 çeşit reçineden Sesu için en uygun olanı seçildi ve Professionel Line ürün serisi üretilmeye başlandı. Tahrişi önleme özelliğine sahip olan doğal renginde Azulenli Sir Ağda, cilde yapışmayı önleyen Titanyum pudralı Sir Ağda, cildi dezenfekte eden Ağda sonrası Jel, yeşil elma aramolı Sir Ağda temizleme yağı, kesinlikle yırtılmayan ağda bezi ile her ihtiyaca çözüm getiriyor.Konserve ve kartuşlu olarak iki ayrı şekilde sunulan sir ağda, çiçek kokularından hoşlananlar için gül, hanımeli ve menekşeli, meyve kokularından vazgeçemeyenler için elma, çilek ve muzlu, sadelikten hoşlananlar için de naturel, titanyum pudralı ve sedefli olarak hazırlandı.
Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle SESU, uzman kadrosu, satış ve satış sonrası müşteri desteğiyle müşterilerine en iyiyi vermeyi amaçlıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>