>

GÜZELLİK

Sinem Kobal Anında Kusursuz Güzelliğinin Sırrını Açıklıyor!

Sinem Kobal`dan sürpriz...
 
   
 
 
     

Sinem Kobal Garnier’in yeni reklam filmi için ilk kez kardeşi Kerem Kobal ile birlikte ekranlarda…Garnier’nin Sinem Kobal ile birlikte çektiği yeni reklam filmi çok yakında izleyicilerle buluşuyor…

Garnier, samimi tavırlarıyla göz dolduran ve oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren Sinem Kobal ile birlikte yeni bir reklam filmi daha çekti. Garnier’nin efsanevi ürünü BB Krem için çekilen yeni reklam filminde Sinem Kobal, ilk kez kardeşi Kerem Kobal ile beraber kamera karşısına geçti. Sinem Kobal ve kardeşinin tüm doğallığının kameralara yansıdığı reklam filminde, Garnier BB Krem’in sunduğu anında güzellik formülü eğlenceli bir dille ekrana yansıyor.

Garnier’nin güzellik elçisi Sinem Kobal, ilk kez bir reklam filminde kameralar karşısına kardeşi Kerem Kobal ile birlikte geçiyor. Reklam filmi; Sinem Kobal’ın BB Krem sayesinde anında kusursuz görünüme kavuşmasını konu alıyor. Bir kafede arkadaşlarıyla birlikte sohbet eden Sinem Kobal, erkek arkadaşının aniden yanına geldiğini zannederek anında güzellik sırrı Garnier BB Krem’i cildine uyguluyor. Reklam filmiyle, Garnier BB Krem’in kadınların çantasının ayrılmaz bir parçası olduğu ve anında güzellik gerektiren beklenmedik durumlarda fark edilir bir güzellik sunduğu vurgulanıyor. Pürüzleri kapatan ve nemlendiren Garnier BB Kremin; cilt tonunu eşitlemesi, ışıltı vermesi ve UV ışınlarına karşı koruması da belirtiliyor.

Garnier’nin güzellik elçisi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Sinem Kobal reklam filmiyle ilgili: “Garnier reklam çekimleri bana her zaman heyecan ve keyif veriyor. Yeni reklam filmimiz için kardeşim Kerem Kobal ile birlikte ekran karşısına geçmek beni her zamankinden daha fazla heyecanlandırdı. İkimiz için de oldukça keyifli ve unutulmaz bir deneyim oldu. Birlikte eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik. Profesyonel bir ekip ile tamamladığımız reklam filmimiz; Garnier BB Krem’in en hazırlıksız zamanlarda bile pratik bir şekilde güzellik sunmasını konu alıyor. Her zaman set ortamında olduğu gibi makyaj yapma fırsatım olmuyor. Bu anlamda da reklam filmimizde de değindiğimiz gibi en büyük kurtarıcım Garnier BB Krem oluyor. Beklenmedik zamanlarda kolayca kusursuz güzelliğe kavuşmak için günlük hayatımda Garnier BB Kremi çantamdan ayırmıyorum. Garnier BB Krem, tek üründe sunduğu 5 etki ile kusursuz cilt görünüme kavuşturuyor” dedi.

Garnier Cilt Bakımı’nın Büyüyen Markası


“Bana en iyi o bakar” sloganına sahip ve kozmetik devi L’oreal bünyesindeki Garnier ilk olarak saç boyaları ile daha sonra da Garnier Skin Naturals ürünleri ile Türkiye pazarında yerini aldı. Türkiye’de bugün cilt bakımı, saç boyaları ve güneş koruyucu kategorilerinde faaliyet gösteren Garnier, doğal güzelliği herkes tarafından ulaşılabilir hale getirerek kendinizi her gün daha iyi hissetmenizi sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Garnier ürünleri doğadan gelen aktif maddeler içerir ve ürünlerinin yapısı, kokusu, eşsiz ambalajları bu duygulara hitap edebilmek için tasarlanmıştır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>