>

MODA - STİL

Herry’den Yaza Merhaba

Herry, 2013 yazında da çizgisinden ve tarzından ödün vermeden kadını bambaşka bir koleksiyon ile yarattı.
 
   
 
 
     

Dünya renkleri ile yola çıkarak hazırlanan özel koleksiyon, 7 ana unsur üzerinde hayat buldu. Haftanın 7 gününde, 7 farklı konsept ile gardolabınıza kocaman bir dünya açabilirsiniz. Reklerin uyumunu, bahardan yaza geçen hafif meltemi Herry mağazalarının vitrinlerinde görebilirsiniz.

1950’li yılların aranan özel tarzı “Animals”; zebra, leopar gibi desenlerle elbise, etek, bluz, pantolon ve şortlarda hayat buldu. Kalem pantolonlar, bele oturan kabarık pilili pardesüler, yeniden yorumlanmış klasik gömlek ve takımlar; yeşil, beyaz, laci ve hardal tonlarında bu temada.

Ağaç desenlerinden yola çıkarak hazırlanan “Tree”;siyah, beyaz ve gri tonlarına eşlik ettiği tema ile maksi ve mini elbiseler, asimetrik bluzlar, drapeli örme üstler ve trikoları kapsıyor. Şifon desenli tunikler, skinny pantolon ve taytlarla kombinleniyor.

Doğanın bize hediyesi “Flowers”, topraktan aldığı güçle doğan lapis, limon ve baharın tonu pembe ile harmanlanıp; bluzlardan takımlara, şortlardan eteklere en güzel halleri ile çicek desenlerini bulabileceğiniz bir koleksiyon.1960 yılların etkilerinin hissedildiği “Powder” koleksiyonu, pudra ve ten gibi soft renlerin kullanıldığı bir tema. Küçük grafik desenli kalem pantolon ve elbiselerin yanında, romantic bir kumaş olan dantel de mat satenle kombinleniyor.
Çalışan kadınların aradığı tarz “Black&White” koleksiyonu ile feminen detaylı maskülen takımlar çalışıldı. Çizgi ve zikzak desenlerin kullanıldığı plili ve sırt dekolteli elbiseler ve ofis için tasarlanmış kıyafetler bu temada.

“Indigo”; farklı dikiş detaylarıyla çok şık ve yine çok moda olarak vazgeçilmezlerden olacak. Denimlere, eski görünümlü büyük çiçek desenli; elbise, pantolon ve bluzlar eşlik ediyor.

Yazın habercisi, sımsıcak renk uyumunu ve cıvıltısını hissetiren “Sunlight”; uçuşan şifon elbiseler, mavi ile coral renlerin sevişmesine eşlik eden yeşiller, maksi elbise ve etekler bu tema için hazırlandı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>