>

MODA - STİL

Luxottica 2014 İlkbahar-Yaz Gözlük Modelleri

Luxottica’nın 2014 İlkbahar-Yaz gözlük koleksiyonları Frankie İstanbul’da düzenlenen bir etkinlik ile basına tanıtıldı.
 
   
 
 
     

Premium, lüks ve spor gözlük sektöründe dünya lideri olan Luxottica’nın bünyesinde yer alan Ray-Ban, Vogue Eyewear, Persol, Giorgio Armani, Prada, Dolce&Gabbana, Miu Miu, Prada Linea Rossa, Emporio Armani ve Burberry markalarının en yeni modellerinin tanıtıldığı lansmanda, Vogue Eyewear’i davetlilere ünlü isim Burcu Esmersoy sundu.

130 ülkede faaliyet gösteren Luxottica, bünyesinde bulunan markaların 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarının tanıtımı için, 3 Aralık’ta İstanbul’da, modanın kalbi Nişantaşı’nda, bir lansman gerçekleştirdi. Frankie İstanbul’da gerçekleşen basın tanıtımında Burcu Esmersoy, bu yılın gözlük trendlerini, renkleri, stilleri ve gözlük modasına dair merak edilenleri anlattı.2014 ilkbahar-yaz gözlük koleksiyonlarında her sezon olduğu gibi bu sezon da model ve renk alternatifleri oldukça fazla.

Burcu Esmersoy yüz ifademizi en çok belirleyen hatların burun, elmacık kemikleri olduğunu ve gözlerimizi gözlükle kapattığımız için doğru gözlük seçiminin doğru ifade olduğunu belirtti. Yüz şekillerine göre gözlük seçiminde bulunulması gerektiğinin altını çizen Esmersoy; tüm yüz şekillerine uygun çerçeve ve gözlüklerin, modellerini çok beğendiği ve kendi tarzına da çok yakın bulduğu, Vogue’un yeni koleksiyonunda mevcut olduğunu dile getirdi.

Luxottica; güçlü ve geniş marka portföyü ile premium, lüks ve spor gözlük alanlarında liderdir. Bünyesinde Ray-Ban (dünyanın en ünlü güneş gözlüğü markası), Oakley, Vogue, Persol, Oliver Peoples, Arnette, REVO, Topten ve Yanks markalarının yanısıra Giorgio Armani, Bvlgari, Burberry, Chanel, Dolce&Gabbana, Miu Miu, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Prada, Tiffany ve Versace gibi lisanslı markalar yer almaktadır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>