>

ANNE - ÇOCUK

Bu takılar çocuklara özel

Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan So Chic gümüş mücevherat, çocuklara yönelik hazırladığı birbirinden renkli ve neşeli takılarla büyük beğeni topluyor.
 
   
 
 
     
Özellikle rengarenk ürünleri ve neşeli motifleri ön plana çıkardıklarını ifade eden So Chic mağazalar koordinatörü Sibel Sevcan, “Takı takmak bir zevkin ve kültürün karşınızdaki insana yansımasıdır. Küçük yaşlarda takıyla tanışan çocuklar ilerleyen yıllarda kendi tarzlarını daha iyi ortaya koyacaklardır. Çocuğun küçük yaşta maddi değeri yüksek ürünlerle tanışmaması için çocuk takılarında yüksek fiyatlı ürünlere yer vermemeye özen gösteriyoruz” dedi.

Uzman Psikolog Bahar Turunç ise şunları söyledi:

“Keşke tüm çocuklar takı taksalar. Çocuğun kendi takısını seçerek kullanması kendisini karşı tarafa ifade etmesi açısından olumlu bir harekettir. Takı bedenle bütünleşen bir aksesuar olarak, kişiliği ifade etmeye yarayan bir araçtır. Aileler çocuklara kendi takılarını seçme şansı vermelidirler. Çocuk takı seçimi yaparken, renk ve motif tarzını da ortaya koyacaktır.

So Chic’ın Florya Flyinn, Bağdat Caddesi Suadiye ve Metrocity Alışveriş Merkezinde bulunan mağazalarında birbirinden güzel çocuk takılarına yakından inceleyebilirsiniz. Özellikle Benetton’ın rengarenk beny koleksiyonu çocukların pozitif enerjisini dışa vuracak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>