>

GÜZELLİK

Üç adımda kolay kilo kontrolü...

Herbalife’ın sunduğu ShapeWorks™ ile kilonuzu kontrol etmek daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor.
 
   
 
 
     
Herbalife’ın sunduğu ShapeWorks™ ile kilonuzu kontrol etmek daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. ShapeWorks™, kişisel olarak vücudun gereksinimlerini dikkate alarak uygulanıyor ve öğün yerine geçiyor.

Kişiye özel protein ihtiyacını dikkate alan ShapeWorks™’de anahtar, doğru miktarda protein tüketimi ile vücuttaki yağsız vücut kütlesi miktarında artışa destek sağlaması. Vücuttaki yağsız kütle miktarı arttıkça metabolizma hızlanıyor ve daha fazla kalori yakmaya başlanıyor.


ShapeWorks Nasıl Uygulanır?

1. Adım : Vücudunuzu Tanıyın: Kilonuzu kontrol etmek ve vücudunuzu forma sokmak için ilk adım, vücudunuzun doğru miktarda protein ihtiyacını belirlemek. ShapeWorks™ Rehberiniz, mevcut boy ve kilonuzu dikkate alarak sizin için gerekli tüm hesaplamaları yapıyor.

2. Adım: İdeal Beslenmenizin Tadını Çıkarın: Kilo kontrolü planı için, günde iki öğün, sabah ve öğlen, leziz ve besleyici soya proteini bazlı öğün yerine geçen shake’in tadını çıkarın. Ara öğünlerde sağlıklı besinler tüketin ve akşam yemeği olarak tavuk, balık ve bolca renkli sebzeler yiyin. Mevcut kilonuzu korumak içinse, günde sadece bir öğünü, öğün yerine geçen shake ile değiştirin.

3. Adım: Başarınızı En Üst Seviyeye Çıkarın: Bazen vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun bir kilo kontrolü programında olsanız bile açlık hissi ve mide kasılmalarıyla karşılaşabilirsiniz. İşte bu nedenle beslenme programınız sırasında karşılaşabileceğiniz güçlükler ile başa çıkmanızda ve beslenme tarzınızı iyileştirmenizde size yardımcı olmak için bir dizi ürün geliştirdik.

Beslenme programınıza günde 8 bardak suyu ve bolca günlük egzersizi de ilave edin, işte başarının formülü elinizde!

ShapeWorks’ün geliştirilmesi, Herbalife Bilimsel Danışma Kurulu Başkanı Dr. David Heber’ın araştırmaları sonucu ortaya çıkan bulgulara dayanıyor. Dr. Heber, yirmi yılı aşkın bir süreyi, kendi kliniğine gelenlerle yaptığı, iyi beslenme ve açlık hissinin giderilmesi konusundaki araştırmalara adadı..

Dr. Heber, “Bu ürün, endüstride sadece kilo kaybına yönelik diyetlerdense, kişinin yağsız vücut kütlesine odaklanan bir ilktir. Geçmiş 25 yıl içerisinde binlerce hasta ile edindiğim tecrübe bana, tek tip kilo kontrolü programının herkese uygun olmadığını öğretti. Kişiye özel yaklaşımlar, kişinin kendi formuna, vücut yapısına, yaşam tarzına ve kişiliğine uygun olarak geliştirilen programlar, forma girmek için en uygun yöntem. Sağlıklı kilo, vücuttaki, kasları, kemikleri, mineral ve diğer yağsız dokuları içeren vücudun yağsız kütle oranına bağlıdır. Bu nedenledir ki ShapeWorks™ kiloya değil vücudun bileşimine odaklanır” diyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>