>

GÜZELLİK

Tatil Bitti… Şimdi Neutrogena® Ayak Kremleri İle Kuruyan Ayaklara Yoğun Bakım Zamanı

Yaz boyu çıplak kalan ayaklar, daha fazla kurur ve çatlar.
 
   
 
 
     

Ayaklarınıza ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak için; çok kuru ayakları bile yoğun şekilde nemlendirerek yoğun bakım sağlayan Neutrogena® Ayak Kremleri’nden destek alın.

Sür ve çık;

Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan özelliği ve kolay emilimi sayesinde Neutrogena® Hızlı Emilen Ayak Kremi ayaklara yoğun bakım sağlarken ayakkabıları hiç beklemeden hemen giyilebilmeyi sağlar. Kolay emilimi sayesinde ayak bakımını ihmal etmek istemeyenler için gün içerisinde rahatça kullanılabilir.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 50 ml – 12,25.-TL

Kurumuş / Hasar Görmüş ayaklar için;

Ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme* sağlayan Neutrogena® Kurumuş / Hasar Görmüş Ayaklar için bakım Kremi, ayak üzerinde sertleşmiş, pürüzlü bölgelerin ve çatlakların oluşumunu azaltır. Ayak derisi günden güne rahatlar, düzenli kullanım ile yumuşak ve pürüzsüz yapısını uzun süre korur.

*Epidermisin üst tabakaları

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı:12.25 TL

Çatlak Topuklar için;

Kullanıldığı ilk günden itibaren çatlak topuklar üzerinde gözle görülür sonuçlar elde edilen Neutrogena® Çatlak Topuklar için Ayak Kremi, cildi yumuşak ve pürüzsüz hissettirir. İçerdiği pantenol sayesinde ayakları rahatlatırken, formülündeki sodyum hiyalüronat ve gliserin ile cilde doğal nemini kazandırır. Ayrıca, cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olan allantoin içerir.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 15.50 TL

Nasırlaşmış Ayaklar için:

Ayaklardaki nasırlaşmış bölgeleri azaltan Neutrogena® Nasırlaşmış Ayaklar için bakım kremi, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir his kazandırır. İçeriğindeki exfoliant (soyucu) özelliği ile cilt üzerindeki kalın ve nasırlaşmış derilerin incelmesini sağlar.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 15.50 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>