>

GÜZELLİK

Tatil hazırlıklarına incelerek başlayın

M-ONEP’e özel “Üçlü Hücum” programı ve Slim-Up Drenaj’la bu yaz iki beden daha küçük mayolar giymeniz hayal olmayabilir…
 
   
 
 
     


Bayanlar kış aylarında hareketsizlikten deforme olan vücutlarından, özellikle de basen ve karın bölgesindeki fazlalıklardan rahatsız olmaya başladılar. Prof. Dr Onur Erol’un titiz araştırmalarıyla hazırlanan “Üçlü Hücum” programı. İncelme teknolojisindeki en gelişmiş üç uygulamayı bir arada sunan “Üçlü Hücum” programı, daha etkin ve kalıcı inceliği en kısa sürede sağlıyor. Program, yeni radyo frekanslı incelme yöntemi, Slim-Up ve LPG’yi birarada sunuyor. Bu programı destekleyen Slim-Up Drenaj-basınç masajı ile incelme programınızı tamamlamanız mümkün.M-Onep’te, tecrübeli fizyoterapistler kontrolünde uygulanan SLIM-UP, 16 elektrodun adale baş ve sonlarına bağlanarak, kasların hareket ettirilmesiyle uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama sırasında cihazın verdiği kızılötesi ışınlar sayesinde metabolizma hızlandırılarak, karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağlar azaltılarak kaslar sıkılaştırılır. Selülit problemine de somut çözümler getiren bu cihaz vücudu şekillendirirken, kilo kaybına da yardımcı olan Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve CE onaylı bir teknolojidir.

Yeni radyo frekanslı incelme teknolojisi, selülitli görünümün tedavisinde gelinen son noktalardan birini oluşturuyor. Yağ hücreerinin hacmini metabolik hızlandırma yöntemi ile azaltıyor. Lifli bağların yağlı tortuları sıkıp tutması ile oluşan yumrulu ve pütürlü görüntü, bu sistemi uygulayan aletin yarattığı ısıtma ile bağları gerer, hücereleri parçalar ve absorbe eder. Bölgedeki metabolizmayı hızlandırır. Sonuç olarak daha sıkı ve düzgün görünüm sağlar.Endermologie (LPG) yöntemi de yeni teknoloji ile donanmış cihazı ile deri altındaki düzensizlikleri, selülit denen portakal kabuğu görüntüsünü azaltır. Aynı zamanda incelmeyi de sağlar. LPG, liposuction uygulamalarından sonra da o bölgenin daha çabuk düzelmesini, ödemlerin erken çözülmesini ve derideki dolaşımın artmasını sağlar.

Slim-up Drenaj-basınç masajı ise vücuttaki lenf noktalarından başlayarak yapılan basınçlı uyarılarla ayak tabanından, göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisi. Lenf solaşımını arttırdığı için vücuttaki fazla suyu atar ve selülit oluşumunu engeller. Çeşitli hastalıklardan kaynaklanan ödemi yok eder. Slim-Up Drenaj ile kan dolaşımınızı hızlandırıp, kan dolaşımının yavaşlamasından kaynaklanan pek çok sağlık sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

HEM İNCELİN HEM DE SELİLÜTLERİNİZDEN KURTULUN

“Üçlü Hücum” programı vücudun şekillenmesinde çok yönlü faydalar sağlıyor. Karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağları azaltıp, kasları sıkılaştırıyor.
Sıkılaştırma sağlıyor. Selülit problemine somut çözümler getiriyor. Portakal kabuğu görüntüsünde yüzde 65’lik azalma sağlıyor. Vücudu şekillendiriyor, kalça boyutunda 3.2 cm’lik incelme yaratıyor. Metabolizmayı hızlandırıp, kilo kaybettiriyor, kan ve lenf dolaşımını arttırıyor, drenaj sağlıyor.

Bu programı günün yoğun temposu içinde uygulamak da mümkün… Çünkü seanslar sadece 45 dakika sürüyor. Yani öğle aralarında güzellik molası verebilirsiniz. Haftada 2 veya 3’er seans olarak uygulayarak, 15 seansta incelten SLIM-UP ile 1,5 ay içinde 2 beden birden incelmek yaz alışverişlerini kusursuz bir vücutla yapmak mümkün.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>