>

GÜZELLİK

Tırnaklarda Sonbahar Renkleri!

Mara’dan sonbahara yakışan Nude oje serisi…
 
   
 
 
     

Sonbaharın gelmesiyle birlikte doğa kendine özgü renge bürünürken, giyim tarzımız ve moda da ona göre şekilleniyor. Yazın ruhuna ve enerjisine yakışan canlı ve neon renkler yerini daha yumuşak tonlara bırakıyor. Tırnak ürünleri ile sektöre adım atan ve bu kategoride yüzde 70 pazar lideri olan Mara Kozmetik, Nud3 oje serisi ile sonbahara yakışan renkleri tırnaklara taşıyor. İlhamını ve adını dünyanın 5 büyük şehrinden alan seri, Nude tonlarda yenilik arayanlara Mara kalitesi ile eşsiz bir oje deneyimi sunuyor.

Hayatın koşuşturmacası içerisinde kendine vakit ayırmak isteyen kadınlara hızlı ve pratik çözümler sunan ürünleriyle ön plana çıkan Mara Kozmetik, sonbahara yakışan renklerden oluşan Nude 3 oje serisi ile kullanıcılarına yepyeni bir oje deneyimi yaşatıyor.

İlhamını ve isimlerini İstanbul, Londra, Tokyo, Paris ve New York şehirlerinden alan seri, her biri 3’er renge sahip 5 ayrı set olmak üzere, 15 renkten oluşuyor. Birbirinden özel nude tonlara sahip olan Mara Nud3 serisi ilk ve tek olan orijinal kapak tasarımı ile şehrin renklerini tek kapak altında buluşturuyor. Tercihi Nude ojeden yana olanlar ve Nude tonlarda yenilik arayanlar için eşsiz renkler sunan seri, tırnaklarda adeta sonbaharı yaşatıyor.

 

Etiketler: Tırnak, Sonbahar, Oje, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>