>

MAGAZİN

Madonna'nın kalbini kırdılar

"Güvendiği dağlara kar yağan" Madonna'nın yaşadığı dolandırıcılık kabusu, "The Sun"ın internet sitesinde duyuruldu.
 
   
 
 
     
Madonna'nın, gönülden bağlı olduğu Kabbala'ya inanan bir grubun, ünlü şarkıcının Reinvention turnesi kapsamında, kendileri için ücretsiz olarak en ön sıradan ayırdığı 50 kişilik yerin biletlerini, karaborsada dört katına sattığı ortaya çıktı. "Güvendiği dağlara kar yağan" Madonna'nın yaşadığı dolandırıcılık kabusu, "The Sun"ın internet sitesinde duyuruldu.

Her biri 50 doların üzerinde olan koltukları Kabbala mensuplarının doldurmasını isteyen Madonna, konser başlayınca bu sıralarda hiç tanımadığı izleyicileri gördü.

“SEN DE Mİ BRUTUS?”

Kabbala üyelerinin biletleri internette karaborsadan dört katına ve daha fazlasına sattığı ortaya çıkarken bu durum ünlü şarkıcıyı yüreğinden yaraladı.

Madonna, yakın çevresine çok üzgün olduğunu belirtirken, “Sezar gibi beni sırtımdan bıçakladılar” dedi. Şarkıcının bu sıkıntısını anlatan yakın bir arkadaşı, biletlerin satışa çıkarıldığını internetteki ilanlardan farkettiklerini ve en az 200 dolardan satışa sunulduğunu gördüklerini belirtti.

Biletlerin 500 dolara kadar alıcı bulduğunu da kaydeden arkadaşı, ”Madonna, olayı farkedince birden hastalandı. Çünkü Kabbala onun yaşamıydı. Herşeyini bu inanışa göre düzenliyor, çocuklarını bile öyle yetiştiriyordu. Bu çok kötü oldu” açıklamasında bulundu.

Yahudi mistisizmi olan Kabbala'nın Boston'daki merkezinin yöneticilerinin bile Madonna biletlerini internetten sattığı belirtilirken, ünlü şarkıcının konserinde “protokole ayrılan” yerlerin internet üzerinden satılması yüzünden konserin de büyük tehlikeye atıldığı belirtildi.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>