>

GÜZELLİK

Tırnaklarınız bakımlı mı?

El, ayak ve tırnak bakımında bir dünya markası olan Mavala’dan tırnaklarınızın bakımı için iki yeni ürün.
 
   
 
 
     

Optik tırnak beyazlatıcısı “Mava – White”, sigara nikotini, hava kirliliği ve şehir sularının, sarartıp rengini bozduğu tırnaklara sağlıklı görünümünü geri kazandırıyor. UV ışınlarına karşı tepki veren özel pigmentler içeren Mava – White tırnaklar için ideal bir optik renk düzenleyici özelliği taşıyor.Herhangi bir oje sürmeden kullanıldığında mat bir cila görünümü veren Mava – White koruyucu ön cila ile oje arasına sürüldüğünde ise ojeye opak bir ton kazandırıyor.

Tırnak bakımında devrim niteliği taşıyan bir diğer ürün ise, Mavapen. Kuru ve sertleşmiş tırnak etlerinin nazikçe geri itilmesini sağlayan Mavapen, sağlıklı ve güzel görünümlü bir tırnak yapısına ulaşmak için oldukça pratik bir çözüm.

Bir kalem görünümünde olan Mavapen kullanışlı bir şekle sahip. Tek bir uygulama ile, tırnak etlerini yumuşatan ürün, tırnak etlerinin tırnak yüzeyinden ayrılıp kolayca geri itilmesini sağlıyor.Günlük olarak oje üzerinden de uygulanabilen Mavapen, E ve F vitaminleri içeren ayçiçeği ve zeytinyağı ile cildi nemlendiriyor ve tatlı badem yağı ile de tırnak etlerini yumuşatıp rahatlatıyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>