>

GÜZELLİK

Tohumların Gücü Yeni Yılda da Yanınızda: AVON Nutra Effects 5’i 1 Arada Temizleyici

Tek adımda temiz ve ışıl ışıl bir cilt görünümü...
 
   
 
 
     

Doğal özlerle geliştirilen AVON Nutra Effects, tohumların mucizevi gücüyle yüz temizliğinin tüm adımlarını tek bir üründe birleştiriyor.

AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek bir ürünle gerçekleştirmek mümkün. Cilde pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandıran chia tohumlarından oluşan AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, yoğun günlük programı nedeniyle cilt bakımını en hızlı, kolay ve etkili şekilde tamamlamayı tercih eden AVON’un marka elçisi Burcu Esmersoy’un da tercihi.

Günlük yüz temizliği süreçlerini daha etkin hale getiren ve hızlandıran AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, canlı ve sağlıklı bir görünüm için yüz bakımının öneminin farkında olan kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Tohumların gücünü her aşamada derinlemesine hissetmek isteyenlerin favori ürünleri arasına girmeye aday AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile 5 adımı aynı anda gerçekleştirmek; makyaj çıkarmak, cildi temizlemek, canlandırmak, toniklemek ve tazelemek mümkün.

Hem günlük temizlik hem derinlemesine haftalık bakım

AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, farklı kullanım şekilleriyle hem günlük temizlik hem de haftalık bakım ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünü temizleyici olarak kullanmak için nemli yüze masaj yaparak uygulamak ve ılık suyla durulamak yeterli.

Cildin daha derinlemesine temizlenmesi ve nemlendirilmesi için AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada’yı haftada bir ya da iki defa scrub ya da maske olarak kullanmak gerekiyor. Scrub özelliği için nemli yüze dairesel hareketlerle bir dakika masaj yaptıktan sonra durulamak; maske özelliği için ise nemli yüze uyguladıktan sonra 5 dakika kurumasını beklemek ve sonrasında ılık suyla yüzü yıkamak en etkin sonucu ortaya çıkarıyor.

Burcu Esmersoy: “Cildim için daha ne isteyebilirim ki”

AVON marka elçisi Burcu Esmersoy da günlük yüz bakımını kolaylaştıran AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada’yı hızla favorileri arasına ekledi. Gücünü tohumlardan alan Nutra Effects ürünlerinin sağladığı ışıltının güzel ve canlı bir görünüm yarattığına inanan Burcu Esmersoy, AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada’nın hayatına hız ve enerji kattığını belirterek, “Beş süper etki bir arada, cildim için daha ne isteyebilirim ki!” diyor.

Hassas ciltlere de uyum sağlayan, alerji testleri yapılmış, paraben içermeyen AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile chia tohumlarının ışıltı kazandıran etkisi cilde her gün tazelenen bir görünüm kazandırıyor.

AVON Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

Avon Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, 150 ml, Kampanya fiyatı – 10,50 TL
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>