>

KÜLTÜR-SANAT

Sony Pictures Yıldız Oyuncularla Dolu İki Dev Filmin Haklarını Aldı!

Apple Original Films, Ridley Scott imzalı Napolyon filminin dağıtım ortaklığının ardından yıldızlarla dolu iki filmini daha yayınlamak üzere Sony Pictures Entertainment`ı seçti.
 
   
 
 
     

Başrollerinde George Clooney ve Brad Pitt’in yer aldığı Wolfs ile Scarlett Johansson ve Channing Tatum’un başrolü paylaştığı Project Artemis, Sony Pictures dağıtımı ile 2024 yılında beyazperdede seyirci ile buluşacak.

Sony Pictures Entertainment, 2024 yılında gösterime girecek iki dev Apple Original Films yapımı filmin dağıtımını üstlendi.

George Clooney ve Brad Pitt’i Coen Kardeşler’in yönettiği Burn After Reading’ten sonra bir araya getirecek olan Wolfs filminin sinema dağıtım haklarını alan Sony, Scarlett Johansson ve Channing Tatum’un başrolü paylaştığı Project Artemis’i de seyirciyle buluşturacak.

Yazar ve yönetmen koltuğunda Spider-Man: Homecoming filminin ünlü yönetmeni Jon Watts’ın oturduğu Wolfs filminde George Clooney ve Brad Pitt’i bu kez aynı işi yapan ve rekabet içinde olan iki yalnız tamirci olarak izleyeceğiz.

Rose Gilroy’un senaryosunu kaleme aldığı ve Greg Berlanti’nin yönettiği Project Artemis filminde ise Scarlett Johansson ve Channing Tatum’a Woody Harrelson eşlik edecek.

Sinema seyircisini heyecanlandıran her iki yapım da 2024 yılında beyazperdede olması bekleniyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>