>

MODA - STİL

En güzel hediye...

Bosch “Magic Blue” serisi, sevdiklerine armağan almak isteyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.
 
   
 
 
     
Bosch “Magic Blue” serisi

Bosch “Magic Blue” serisi, sevdiklerine armağan almak isteyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor

Bosch’un kahve makinesi, su ısıtıcı, ekmek kızartma makinesi ve yumurta pişiriciden oluşan Magic Blue serisi, ailece yapılacak mükemmel kahvaltıları hazırlamaya aday.

Kahvaltı sırasında gerekli olabilecek tüm küçük ev aletlerini içeren Magic Blue serisi, rengi ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Magic Blue serisinde kahve sevenlere 10 fincanlık damlamaya karşı emniyetli TKA 2808 kahve makinesi ile sürekli kahve ikram edilebilirken, bitki çayı içmek isteyenlere 1.5 litre kapasiteli su ısıtıcıdan gerektiği kadar sıcak su servisi yapılabilir.


TEK 1108 yumurta pişirici ile yedi kişiye kadar yumurta pişirilebilir. Pişirme derecesini kişilerin tercihine göre rafadan ve katı arasında ayarlamak da mümkün.

İki farklı dizaynda ekmek kızartma makinesi alternatifi bulunan seride, ister bir uzun ekmek dilimi ya da iki tost ekmeği kapasiteli, kırıntı çekmecesi bulunan TAT 1208, ister 2 ekmek dilimi kızartma kapasiteli ve tost yapıştığında otomatik olarak kapanan TAT 4620 tercih edilebilir.

Her evde rahatlıkla kullanılabilecek Bosch Magic Blue serisi, sevdiklerine bayram hediyesi almak isteyenler için de iyi bir seçenek.

“Bosch ürünlerini güvenle kullanın, keyfini yaşayın”
Daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak ulaşabilecekleri Bosch Bilgi Hattını arayabilirler (0 800 211 40 29)


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>