>

GÜZELLİK

Tresan`dan Sağlıklı Saçlar

Sağlıklı saçlara Isırgan Otu mucizesiyle kavuşun. (TIKLA - KAZAN)
 
   
 
 
     

TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUANI (YAĞLI SAÇLAR İÇİN)

Yağlı saçlarda tavsiye edilir. Yağlı saçlar için önerilen bu bakım şampuanı, Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder. Isırgan otu ekstresi, kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırıyor.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulanır, bol su ile durulanır.

TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUANI 300 ML (NORMAL VE KURU SAÇLAR İÇİN)

Normal ve kuru saçlar için önerilen bu bakım şampuanı, Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder. Isırgan otu ekstresi, kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırıyor.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulanır ve bol su ile durulanır.

Isırgan Otu (Urtica Dioica) Hakkında:

Asetilkolin, Klorofil, Sitosterin, Seretonin, Demir, Magnezyum, Potasyum, C vitamini, silisik asit, fumarik asit gibi zengin bir kimyasal yapıya sahiptir.Isırgan otunun özelliği kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olmaktır. Saç kökleri kafa derisinde dolaşan kanla beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez.


BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 20 COSMOTURK OKURUMUZA "TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUANI" HEDİYE!...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>