>

MODA - STİL

Eva Kant ve Diabolik yüzükleri…

6 milyon İtalyan’ın 40 yıldır soluk soluğa izlediği bir macerayı ve onun çılgın kahramanını düşünün…
 
   
 
 
     
Ünlü çizgi kahraman Diabolik, tıpkı efsanevi kahraman Robin Hood gibi kötüye karşı iyinin yanında yer alan kibar bir hırsızdır… Bu komik ve centilmen hırsızın bir de alımlı mı alımlı sevgilisi vardır; Eva Kant…


Ürünlerinin tamamı İtalya’da üretilen The1, koleksiyonun son serisini işte bu iki çizgi kahramanın karakteriyle özdeşleştirerek tasarladı. Benzersiz ve taklit edilemez olan seri, The1 adıyla Ion by Atasay noktalarında Türk tüketiciyle buluşmaya başladı.

The1 yüzüğünün erkek modeli çelik parçalarla birleştirilmiş iki halkadan oluşuyor. Halkaların biri sarı altın kaplama. Siyah kaplama olan diğer halkanın üzerinde ise ülkemizde de hayranları olan meşhur çizgi kahraman Diabolik’in adı yazıyor.

The1 koleksiyonunda yer alan kadın yüzüğü de tıpkı erkek modelindeki gibi çelik parçalarla birleştirilmiş iki halkadan oluşuyor. Halkalardan biri pembe altın kaplama, diğeri ise siyah kaplama… Sadakat, doğruluk ve zarafeti temsil eden kadın yüzüklerinde ise Eva Kant’ın adı yazıyor.

The1 koleksiyonundaki yüzükler aşkının sadakatini pekiştirmek isteyenler için spor şıklığın vazgeçilmez adreslerinde:

Ion By Atasay ürünlerini İstanbul Tepe Nautilus, Maltepe Carrefour, Flyinn, Capitol ve Atirus, Ankara Ankamall’daki ION by Atasay noktalarının yanı sıra Atasay mağazalarında da bulmak mümkün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>