>

DEKORASYON

Karim rashid’in tasarımı

Orijinal ve çarpıcı ev aksesuarlarını ülkemize getiren 3K KONSEPT’teki Serralunga Serisi, dünya tasarımının en çok konuşulan ismi Karim Rashid’in tasarımı "Plomb"u da bünyesinde bulunduruyor.
 
   
 
 
     
Dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, orijinal ve çarpıcı ev aksesuarlarını ülkemize getiren 3K KONSEPT’teki Serralunga Serisi, dünya tasarımının en çok konuşulan ismi Karim Rashid’in tasarımı "Plomb"u da bünyesinde bulunduruyor.

İsteğe bağlı olarak vazo, şemsiyelik veya gazetelik olarak kullanılabilen Plomb, çok fonksiyonlu bir tasarım harikası. Plomb’un yuvarlatılmış çizgisi, Rashid’in geometriyi akışkan bir stilde kullanmasının en güzel örneklerinden biri olarak tanımlanıyor. Gri, lacivert, elma yeşili, lila ve beyaz renklerine sahip Plomb 45 cm çapında ve 60 cm yüksekliğinde, çarpıcı bir zeka ve estetik ürünü.

Parfümden aydınlatmaya, askıdan pasta kutusuna, sofradan modaya kadar birçok alanda 500’ün üstünde ürün tasarımının sahibi Karim Rashid Sony, Issey Miyake, Umbro, Tommy Hillfiger, Leonardo, Yahoo! gibi birçok marka için tasarım yaptı. Carleton Üniversitesi’nde endüstri tasarımı eğitimi aldıktan sonra Eltore Solttsass, Rodolfo Benetto gibi önemli isimlerle çalışan Rashid "I Want to Change The World" (Dünyayı Değiştirmek İstiyorum) kitabında eserlerini bir araya topladı. Karim Rashid’in eserleri dünyanın en önemli müzeleri olan The Museum of Modern Art, San Franscisco Museum of Modern Art’ta sergileniyor.

SERRALUNGA SERİSİ
SADECE 3K KONSEPT’TE

Göz alıcı renkleri, sıra dışı çizgisi ve dünyadaki dekorasyon trendlerini kaçırmayan tarzıyla Serralunga, dekorasyonunda "değişim" isteyenleri, tam kalbinden vuran tasarımlar sunuyor. Dünyanın en ünlü tasarımcılarının kalemlerinden çıkan, İtalyan tarzı plastik saksı, vazo ve mobilya markası Serralunga’nın 2004 İlkbahar-Yaz koleksiyonu rengarenk ve coşkulu ürünlerle dolu.

Serralungalar, 30 milyon ile 1 milyar 249 milyon arasında değişen fiyatlara sahip.

3K KONSEPT

Dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, trendlere uygun özgün aksesuarlarını ve Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style ve ANCELO gibi ünlü markaları Türkiye’ye getiriyor. Dünyanın modern tarzda yaratılmış bu en zengin koleksiyonu, Çiftehavuzlar'daki konsept mağazasında tüketicilerin beğenisi için hazır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>