>

GÜZELLİK

Gözaltı torbalanmalarına : “Eyetuck”

Skin Doctors’ın doğal içerikli ürünü “Eyetuck” gözaltı torbalanmaları ve şişliklerinden şikâyetçi olanların imdadına yetişiyor.
 
   
 
 
     

Skin Doctors, estetik ameliyat olmadan yaşlanma etkilerini gidermek isteyenlere yelpazesinde bulundurduğu ürünlerle “Anti-Aging” çözümleri sunmaya devam ediyor. Genç ve güzel kalmanın yolunu açan Skin Doctors’ın “Anti-Aging” grubunda yer alan ürünlerinden “Eyetuck”, cerrahi işlemlerin yan etkilerinden korkanlar için ağrısız, iğnesiz ve acısız bir alternatif oluşturuyor.

“Eyetuck” gözaltlarına daha yumuşak ve sıkı bir görünüm sağlarken, aynı zamanda da içeriğinde bulunan doğal yumuşatıcılar ile de bu hassas bölgenin korunmasına yardımcı oluyor.

Eyetuck’ın bileşimindeki özel aktif madde “Eyeseryl” (Acetyl Tetrapeptide), gözaltı torbalanmalarını giderirken, özellikle kuru ve yaşlanan ciltler için mükemmel bir canlandırıcı ve nemlendirici özelliğine sahip “kayısı yağı” ise, cilde “yağlı” bir his bırakmadan nüfuz ediyor. Ürün içeriğindeki diğer bileşim olan “shea butter”ın ise Afrika ülkelerinde yüzyıllardır cilt bakımı ve yaşlanma etkilerini azaltmak için kullanıldığı biliniyor.

Temiz ve kuru gözaltı bölgesine, içeriden dışarıya doğru hafif masaj hareketleri ile uygulanan “Eyetuck” tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Güzellik ve cilt bakımı uzmanları, ürünün daha etkin ve hızlı sonuç vermesi için günde iki kez uygulanmasını tavsiye ediyor.

Gönüllüler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda; ürünün düzenli kullanılması halinde, gözaltı torbalanmalarını %95 oranında giderdiği saptanmıştır.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>