>

GÜZELLİK

Tutkunun meyvesiyle baş döndürün...

Sevgililer Günü’nde The Body Shop’tan tüm sevgililere “tutku”lu yepyeni vücut bakım serisi: Passion Fruit
 
   
 
 
     
Sevgililer Günü’nde Brezilya topraklarında yetişen “Tutku Meyvesi”nin ilham verdiği yepyeni vücut bakım serisi ile baş döndürün!

Dünyaca ünlü cilt bakımı ve makyaj ürünleri zinciri The Body Shop, kendisini şımartmayı sevenlere, Sevgililer Günü’nde sevgilisine ve aynı zamanda kendisine egzotik kokulu muhteşem hediyeler vermek isteyenlere yepyeni Banyo ve Vücut ürünü Passion Fruit serisini sunuyor.

Egzotik, meyveli, tropik... Brezilya’da yetişen “Tutku Meyvesi”nin çekirdeklerinin ve kavun çekirdeği yağının muhteşem buluşmasıyla yaratılan Passion Fruit serisindeki, Vücut Kremi, Vücut Peelingi, Banyo ve Duş Jeli, Dudak Kremi, Vücut Spreyi ve Sabun, vücudunuza tropik adalardan tazelik, ferahlık ve nem getirecek.


The Body Shop tarafından tutku ve aşkla ile harmanlanarak yaratılan ve adını içerdiği Tutku Meyvesi’nden alan Passion Fruit serisi, Sevgililer Günü’nde tutkunun ve aşkın yeni adı olacak.

Sevgililer Günü’nde sevgilinize onu şımartacağınız tutku dolu hediyeler mi vermek istiyorsunuz? Ya da böylesine özel bir günde muhteşem ve seksi görünmek mi? O zaman The Body Shop’un yeni Banyo ve Vücut serisi Passion Fruit, sizi ve sevgilinizi şımartmayı bekliyor.

Sevgililer Günü’nde öpülesi dudaklar! Yumuşacak bir ten!
Baş döndürücü kokular!


Passion Fruit vücudu tazeleyen, tropik kokusu ile başınızı döndürecek. Mor renkteki ambalajları ile de kendisine çeken yeni vücut bakım serisi, hem sevgilinizin hem de sizin aklınızı başınızdan alacak. Sevgililer Günü’nü Passion Fruit serisinin tüm ürünleriyle taze, nemlenmiş bir cilt ile son derece çekici bir görünüme kavuşun ve bu özel günü Güney Amerika’dan gelen muhteşem tropik meyve kokuları içinde kutlayın!

Passion Fruit Vücut Peeling’i (Body Scrub), tutku meyvesi ve kavun çekirdeği yağının yanında soya yağı ile vücudunuzun ölü deriyi atmasına, derinizin yenilenmesine ve taptaze bir tene sahip olmanıza yardımcı oluyor. Banyo ve Duş Jeli (Bath and Shower Gel) ise, temizlemenin yanında banyo sırasında sizi ferahlatıyor. Passion Fruit Sabun ise, hem temizliyor hem de taze ve ferah hissettiriyor. Normal ve kuru ciltler için yaratılan Passion Fruit Vücut Spreyi’ni (Dry Oil Mist) ise teniniz, hemen içine çekiyor ve anında nemleniyor. Tutku meyvesi yağının yanı sıra susam yağı, hindistan cevizi çekirdeği ve kavun çekirdeği yağı içeren Passion Fruit Vücut Kremi (Body Butter) normal ve kuru olan ciltleri derinlemesine nemlendirirken yumuşatıyor. Siz de nemlenmiş, egzotik ve tropik kokularla sevgilinizin aklını başından alıyorsunuz!

Passion Fruit Dudak Kremi çatlayan dudaklarınız için birebir. Sevgiliniz, Shea yağı, kavun çekirdeği yağı ve tutku meyvesinin yağı ile yumuşatılan dudaklarınızı öpmeye doyamayacak. Passion Fruit serisindeki bir başka ürün olan Oda Kokusu’nun birkaç damlası ile odanıza tropik bir meyve kokusu yayılıyor, Sevgililer Günü’nü böyle çekici bir deneyim haline getirmeyi kim istemez ki?

Brezilya’nın kuzeyindeki topraklarda birçok evin bahçesinde bulunabilen ve küçük, yuvarlak ve koyu mor bir meyve olan Tutku Meyvesi, cildinizi yumuşacık yaparak nemlendiren sihirli Passion Fruit serisinin özünü oluşturuyor. Meyvenin iç kısmında tatlı ve altın gibi sarı bir yatakta yatan 250’den fazla çekirdek, Passion Fruit serisinin güzelliğindeki asıl sihir. Bunun yanında Yerel Ticaret kapsamında yerel üreticilere destek veren The Body Shop, Nambiya’da Eudafano Kadın Kooperatifi’ni korumak amacıyla, kadınlar tarafından üretilen ve nemlendirici özelliği ile dikkat çeken kavun çekirdekleri yağını da yeni ürün serisinde kullanıyor.

Serideki ürünlerin fiyatları
Passion Fruit Body Butter - Vücut Kremi 29.9 milyon TL - 29,90 YTL
Passion Fruit Body Scrub - Vücut Peelingi 29.9 milyon TL - 29,90 YTL
Passion Fruit Banyo ve Duş Jeli 18.5 milyon TL - 18,50 YTL
Passion Fruit Vücut Spreyi 25 milyon TL - 25 YTL
Passion Fruit Dudak Kremi 14.9 milyon TL - 14,90 YTL
Passion Fruit Sabun 8 milyon TL - 8 YTL
Passion Fruit Banyo Lifi 4 milyon TL - 4 YTL
Passion Fruit Banyo Eldiveni 8 milyon TL - 8 YTL


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>