>

GÜZELLİK

Tutsaklığın gizemli boyutu…

Oriflame için özel üretilen Petal Quartz parfümü ünlü Bernard Ellena tarafından tasarlandı.
 
   
 
 
     
Oriflame’in Gem Collection parfüm serisinin ikinci parfümü olan Petal Quartz, bayanların beğenisine sunuldu. Keşfedilmeyi bekleyen bayanlar için özel olarak üretilen Petal Quartz, parfüm dünyasının ünlü yaratıcılarından Bernard Ellena tarafından tasarlandı. Bernard, Oriflame için özel olarak tasarladığı Petal Quartz’da Bulgar Gülü ve Kuvarz taşından ilham almış.


Dünyaca ünlü parfüm yaratıcıları tarafından değerli taşlardan esinlenerek Oriflame'e özel olarak geliştirilen The Gem Collection koku serisinin ikinci parfümü satışa sunuldu. Petal Quartz adını taşıyan ve parfüm dünyasının ünlü yaratıcılarından Bernard Ellena tarafından tasarlanan bu özel parfüm, bayanları koku dünyasında bambaşka bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Parfüm dünyasının ünlü tasarımcılardan biri olan ve gerçek sanatçı kişiliği ile parfümlere hayat veren Bernard Ellena, Oriflame için özel olarak tasarladığı Petal Quartz’ta Bulgar Gülü ve Kuvarz taşından ilham almış. Petal Quartz, Nisan ayına özel olarak 39,90 YTL fiyatla satışa sunuluyor.

Bernard Ellena parfümün yaradılış öyküsünü şu şekilde anlatıyor: “Oriflame yetkilileri değerli taşlardan esinlenen ve bu taşları kadınlarla özdeşleştiren özel bir koku hazırlamamı istediklerinde pembe kuvarz taşını seçtim. Çünkü kuvarz, tıpkı nadide kadınlar gibi saf ve son derece zarif bir taştır. Koku ilhamımı ise Bulgar Gülü’nden aldım. Tercihimi Bulgar Gülü çevresinde yoğunlaştırmamın en önemli nedeni, parfüm tasarımcılarının sahip oldukları en önemli değerin Bulgar Gülü olması. En klasik parfümlerin içeriğinde de sık sık karşılaştığımız gülün önemi de buradan kaynaklanır. Kokuya pembe frezya ve kuş üzümü ilave ederek tepe notalarında hafif ve aydınlık bir koku yakalamak istedim. Paçuli ve davana çiçeğinin gizemli etkisini de parfüme ilave ettim. Alt notaları ise misk, kehribar kristalleri ve vanilya orkidesi ile harmanladım.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>