>

GÜZELLİK

Ünlülerin güzellik sırları...

Magazin dünyasının ünlüleri, sağlıklı ve bakımlı görünmek için ilgi çekici formüller kullanıyor...
 
   
 
 
     
Kimyasal ilaçlar yerine doğal ilaçları tercih eden ünlüler, sağlıklı ve bakımlı görünmek için bu formülü denediklerini söylüyorlar... Uzmanlar ise sanatçıların sağlıklı kalmak için gösterdiği 'titizliği' takdire şayan olarak gösteriyor. Biz de ünlülerin bu konudaki hassasiyetlerini araştırdık bakın ortaya neler çıktı.

AKEL'DEN ŞAŞIRTICI ÇARE!

Bir röportajında gözaltı şişliğini ve morluğunu gidermek için hemoroit yani basur kremi kullandığını itiraf eden Akel, yurt dışında Sandra Bullock ve Christina Ricci gibi ünlü oyuncular ise bu kremi yüzlerindeki kırışıklıkları gidermek için kullanıyor. Hemoroit kreminin Türkiye'deki kullanıcıları, azımsanmayacak kadar çok. Çağla Şikel, Şenay Akay ve Özlem Yıldız gibi ünlü mankenler de basur kremini gözaltları için kullanıyor.

TUĞBA'NIN 'KEÇİBOYNUZU'

Tanıtımdan tanıtıma koşan ve birçok defilede boy gösteren manken Tuğba Özay, güzellik ilaçlarını yanından ayırmıyor. Tuğba'nın reçetesi; keçiboynuzu pekmezi, nar suyu ve çikolatadan oluşuyor. Tuğba bu üçlüyü çantasından asla eksik etmediğini dile getiriyor.

ÖZCAN'IN GİZLİ FORMÜLÜ

Özcan Deniz'in bakımlı cildinin sırrı hayli ilginç... Güzellik salonlarını kullanmayan sanatçı, pahalı kremler ya da ilaçlar yerine günde iki defa zeytinyağlı sabunla yıkanıyor.

SEZEN'İN DEVASI 'MISIR'

"Minik Serçe" Sezen Aksu, mutfağından mısır püskülünü eksik etmiyor. Zayıflamak için mısır püskülü haşlayıp içen Aksu, bununla forma giriyor. Yakın dostu Emel Müftüoğlu'na da zayıflaması için mısır püskülü ve avokado yaprağı tavsiye eden ünlü sanatçının, reçetesi kulaktan kulağa yayılıyor.

AVŞAR'IN ŞİFASI, KİRAZ SAPI

Magazin dünyasının gündemden düşmeyen ismi Hülya Avşar, aldığı fazla kilolardan kurtulmak için kiraz sapını deniyor. Avşar, kiraz sapını 30 dakika kaynatıp, suyunu içiyor. Bunun oldukça faydalı olduğunu düşünüyor.

ARZUM'DAN 'ANNELİK' BAKIMI

Podyumlardan sonra oyunculukla da magazin dünyasında adından söz ettiren Arzum Onan, hem minik oğlu hem de kendisi için farklı bir güzellik formülü uyguluyor. Onan, enerji için doğal içerikli vitaminler tercih ettiğini söyleyerek, oğlu Can'la birlikte her sabah ballı ısırgan otu içtiğini söylüyor.

DENİZ 'MAYDANOZLA' AYAKTA

Ünlü ses sanatçısı Deniz Seki, özellikle beslenme konusuna dikkat ediyor. Kilosunu koruyabilmek için de kendisine has bir diyet uygulayan Seki, bütün yıl boyunca maydanoz suyu içtiğini söyleyerek, sıkıntısı olanlara da tavsiye ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>