>

GÜZELLİK

Üzümden gelen sağlık...

M. Asam cilt ve vücut ürünleriyle üzümden gelen sağlığı sizinle buluşturuyor.
 
   
 
 
     
M.ASAM VÜCUT YAĞI


Enerji veren vücut yağı, yoğun koruma ve mükemmel bakım sağlar. Soğuk preslenmiş üzüm çekirdeği yağı, jojoba yağı, badem yağı, zeytinyağı ve lavanta yağı konsantre biçimde bu doğal bakım ürününde bulunmaktadır. Lüks yağ hiç bir koruma maddesi içermemektedir. Ekstra öneri: Yüksek kaliteli Vücut Yağı, M.Asam Peeling ürününden sonra kullanıldığında, çok özel bir rahatlık ve koku hissi sağlamaktadır.

Uygulama:
Vücuda eşit bir şekilde dağıtarak sürünüz, nüfuz etmesini sağlayın ve keyfine varın

İçindekiler:
VİTİS VİNİFERA (Üzüm çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği ekstresi /OPC), OLEA EUROPAEA (Zeytinyağı), GLİSİN SOYA (Soya yağı), SIMMONDSİA CHİNENSİS (Jojoba yağı), PRUNUS DULCIS (Badem yağı), PARFÜM (Koku maddeleri).


LIFTING EL KREMİ


Elleriniz için yoğun koruma.Ellerimiz çoğu zaman dış etkenlere karşı korumasız kalır (su,güneş,soğuk hava vs.). O yüzden devamlı extra bakım gerektirir.M.Asam el kremi  C,E, ve B3 vitaminleri içerir.Kusursuz cildin ihtiyacına göre ayarlanmıştır.İçerdiği Antioxidan OPC ve yeşil çay cildi sıkılaştırır ve pürüzleri giderir.Tırnakları güçlendirir Ve dış etkenlere karşı korur.Cildiniz hissedilir şekilde yumuşar ve gençleşir.Aloa Vera, Üzüm çekirdeği yağı,Badem yağı cilde yoğun nem kazandırır ve hücre yenilenmesini teşvik eder.Cilt ipeğimsi ,pürüzsüz ve yumuşak olur.Düzenli kullanıldığında içerdiği C vitamini ile pigmen lekeleri azalır ,yaşlılık lekelerinin oluşmasını engeller.

Uygulama:
İhtiyaca göre ellere yeterli miktarda sürülür.

İçindekiler:
SUCROSE(şeker)GLYCERİN,ISOPROPYL MYRISTATE (kozmetik yağ),CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE (kozmetik yağ), SODIUM CHLORIDE (tuz),GLYCERIL STEARATE (emülgatör ve kıvam artırıcı),AQUA(su),PARFUM(koku maddeleri)VITIS VINIFERA (Üzüm çekirdeği yağı,Üüzüm çekirdeği ekstresi/OPC),TOCOPHERYLACETATE(Vitamin E),CETEARETH-20(emülgatör ve kıvam artırıcı).M.ASAM DUŞ KREMİ


M.Asam’ın duş macerasına dalın. Antioksidan OPC ile zenginleştirilmiş, aromaterapiden (Limette, mandarin, kakule) gelen koku kompozisyonu vücudu daha duş yaparken bile ferahlatmaktadır. Zengin köpük sağlayan Shower Cream cildi, onun doğal nemini çalmadan yumuşak ve etkili bir şekilde temizlemektedir. Bunu yüksek kaliteli içerik maddeleri ve cilt dostu 5,5 pH değeri mümkün kılmaktadır

İçindekiler:
AQUA (Su), SODIUM LAURETH SULFATE (Tensid), COCAMİDOPROPİL BETAİN (Tensid), SODYUM KLORİT (Tuz), PARFÜM (Koku maddeleri), DİSODYUM COCOYL GLUTAMAT (Tensid), VİTİS VİNİFERA (Üzüm çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği ekstresi /OPC), DİMETHİCON PROPİL PG-BETAİN (Koşullandırma maddesi), GLİSERİN, GLİKOL DİSTEARAT (Parlatıcı madde), LAURETH-4 (Parlatıcı madde), TOCOFERİL ASETAT (Vitamin E), PROPİLEN GLİKOL (Eriyik iletici), SİTRİK ASİT (pH-Regülasyonu), FORMİK ASİT (Koruyucu madde), ISOPROPİL ALKOL (Eriyik iletici), FENOKSİ ETANOL (Koruyucu madde), METHİLDİBROMO GLUTARONİTRİL (Koruyucu madde), C I 19140 (Renk maddeleri), C I 42090 (Renk maddeleri)

www.fulsam.com.tr------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 10 ŞANSLI COSMOTURK OKURU "3'LÜ M.ASAM SETİ KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>