>

KÖŞE YAZILARI | GABRIELA OLARU

Hayat Arkadaşımı Kaybettim

Alışveriş çılgınlığımı öğrendiği gün kesinllikle tepki bile vermedi. (Gabriela Olaru)
 
   
 
 
     

Hayat arkadaşı kavramını almaya hak kazandıysa bir varlık, bunun sebebi gerçekten de hayatınızı paylaştığı içindir. Hayat arkadaşımızı bulmak inanın bana hiç kolay değildir ve bulacak kadar şanslıysak eğer,ömrümüzün sonuna kadar hayatı paylaşmak isteriz.

Benim onunla flört dönemim çok kısa oldu. Gözlerine baktığım zaman “doğru” olduğunu anlamış ve hiç düşünmeden ona elimi uzatmıştım. Ben çok fazla konuşmadan ne istediğimi anlıyor, beni mutlu etmesini biliyordu.

Özellikle de kariyer anlamında bir gelecek çizen bir kadına katlanmak herkesin başarabileceği bir şey değildir. Ama o , her zaman sabırlıydı ve uykusuz geceler boyunca benimle birlikte gözünü kırpmadan yanımda durdu. Sıcaklığıyla vücudumu sararak beni ısıttı ve her zaman hayatımı kolaylaştırmak için var olduğunu gösterdi.

Alışveriş çılgınlığımı öğrendiği gün kesinllikle tepki bile vermedi, tam tersi mutlu olacağım seçenekleri bulmamda en çok o yardımcı oldu diyebilirim.

En güzeli de arkadaşlarıma düşkün olma huyumu şartsız kuralsız kabullenmesi oldu. İlk başlarda tepki veri mi diye düşünürken , sonraları beni desteklediğini ve hatta arkadaşlarımla birlikte olmamdan keyif aldığını anladım.

Hayat arkadaşım dedim ya, inanın bana bu terimi sonuna kadar hak etmişti o :) Yapım itibariyle duygusal bir kadınım ve film seçimlerim genelde bu tarz filmlerden yana olmuştur hep. Film izlemek benim için her zaman eğlenceli bir aktivitedir ve ilk defa biri istediğim her filmi sonuna kadar, hem de hiç sıkılmadan ilgiyle izledi. Hayatımız renkli, eğlenceli, maceralı, bilgi dolu geçiyordu ama her zaman bir güven sorunu yaşıyordum. Fakat onunla bu sorunumu da aşmıştım ve en güvendiğim sırdaşım olmuştu. İçime atamadığım, paylaşmak istediğim tüm sırlarımı onunla paylaştım ve o sadece kendisinde sakladı.

Dediğim gibi bizimkisi harika bir ilişkiydi ve istediğim zaman yanımda olması, elimi uzattığımda bana koşarak gelmesi, asla beni üzmemesi onu farklı kılmıştı. Adeta elim kolum olmuştu ve onsuz bir hayat düşünemiyordum artık.

Sanıyordum ki bu mutlu masal sonsuza dek sürecekti..

Ne var ki onu bugün kaybettim. Bu kelimeleri yazdığımşu dakikalarda gözlerim doluyor ve boğazım düğümleniyor. Onu kaybetmenin acısı başka, kendi ellerimle onun ölümüne sebep olmam bambaşka.

Düşüncesizce camın önüne koyduğum çiçek vazosu üzerine düştü ve benim biricik LG netbookum BOĞULARAK can verdi:(

Ekranı açılsa da ortasında karıncalamalar var ve bu karıncalamaları gördükçe daha çok acı çekiyorum. Onsuz ne yapacağımı bilemiyorum, tek bildiğim çantamda olması gerektiğidir.

Benim artık bir netbook’um yok, ve yenisini ne zaman alacak gücü bulurum bilemiyorum…

Affet beni canım Netbookum :):

Sana sahip çıkamayan Cadın.


GABRIELA OLARU
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>