>

DİYET

Diet Coach İstanbul' da

İncelmek ve yeni formunuzu ömür boyu korumak artık rüya değil. İstanbul'da yeni bir merkez açan Diet Coach'tan size özel zayıflama yöntemi projesi...
 
   
 
 
     
Bilinçli diyet yapmak, sağlıklı zayıflamak ve formda kalmak, çağımızın en büyük sorunlarından biri. Tek tip beslenme rejimleri, Hollywood diyetleri, şok reçeteler, birbirinin aksi rejimleri savunan diyetisyenler, her gün değişen yeni listeler karşısında herkesin kafası ciddi olarak karışık. Bu yüzden pek çok kişi zayıflamak isterken metabolizmasını yavaşlattı, daha hızla kilo aldı, hatta iradesiz ve başarısız olduğuna inandı. İşte tam bu karmaşanın ortasında İstanbul'da yeni bir merkez açan Diet Coach devreye giriyor.

Peki nedir Diet Coach?

Diet Coach Paris’ten tüm dünyaya yayılan ve Şubat ayından itibaren İstanbul'da da hizmet vermeye başlayan, Fransız stilinde zayıflama programları sunan bir diyet ve zayıflama merkezi… NLP Uzmanı Marie-Rose Koro'nun açtığı Diet Coach Merkezi, bilinen anlamda yalnızca bir diyet merkezi değil. Burada uzman bir diyetisyenin yanı sıra, kilo alma nedenlerini ortaya çıkaran, iradeyi güçlendiren ve başarıya giden yolu açan özel bir NLP eğitmeni size yardımcı oluyor. Ayrıca stimülasyon yöntemi ile, kas kitleleri korunarak vücuttaki yağ dokusu inceltiliyor. Diet Coach’ta, tam bir rahatlık içinde kilo vermeyi kolaylaştıran kişiye özel beslenme programının yanı sıra, davranış terapileri ile de kişinin sağlıklı bir yaşam biçimine geçmesi sağlanıyor. Ayrıca Diet Coach, klasik yöntemlerin dışında, yalnızca çabuk ve rahatlıkla zayıflamayı değil, sürekli olarak ince kalmayı da sağlıyor.


Zayıflama yöntemi projesi

Hızla zayıflamak ve hep ince kalmak


İlke:

Günümüzde kitle iletişim araçları tarafından sürülüp empoze edilen sosyal standartlar, kişinin “anormalleşmiş” bir imajını yerleştirme eylemi içindedir.
Özelde incelik başta olmak üzere, estetik kriterleri, giderek daha çok yerleşik bir şekilde, halkın gözünde artan bir önem kazanıyor.
İncelme uzun süredir gündemi işgal eden bir pazardır; ancak modellerin standartlaştırılması ile referans kriterlerinin evrenselleşmesi eğilimi göz önünde tutulursa, giderek artan bir gelişme sergilemektedir.


Yöntem:

Birçok zayıflama yöntemi, uygulayıcıyı kısa dönemde tümüyle tatmin edici sonuçlara ulaştırabilmektedir. Dengeli bir beslenme rejimi, beraberinde çoğu kez beden egzersizleri, ya da spesifik ve etken cihazların da yardımıyla, çoğu zaman hızlı ve iyi sonuç getiren bir zayıflama sağlamaktadır.
Bununla birlikte, vakaların % 70‘ine yakını söz konusu olduğunda, hedeflenen sonuçlar bir araya getirilmemektedir. İnsanların çok büyük bir çoğunluğu tekrarlama rejimlerinin mantığına düşmekte, eskiden kalma alışkanlıklar giderek yerleşebilmekte ve kiloların geri gelmesine yol açmaktadır.

Şu halde sorun, HIZLI BİR ŞEKİLDE ancak KALICI OLARAK zayıflamaktır.

İşte yöntemimizin, kişinin besin dosyasına besine kesin olarak yabancı ve değişik bir beslenme tutumunu yerleştirerek yapmak istediği de budur.

Yaklaşımımızın orijinalliği iki aşamadan oluşmaktadır:

Zayıflama süreci içinde :
Başlangıçtakine kıyasla, beslenme protokolüne uyulması kayıt ve şartıyla, 6 haftalık bir süreye yayılan, sonuçta kilo verme taahhüdü.

Stabilizasyon (yerleşme) dönemi içinde :
Zayıflamaya süreklilik verme amaçlı beslenme davranışına dair değişik şemaların uygulanmasına olanak veren kişisel ve şahsa mahsus bir yönetmenlik.


Zayıflama süreci

Tüm bu beslenme rejimi süreci içinde, diplomalı bir beslenme uzmanı (diyetisyen) tarafından izlenme. Beslenme programları, tam bir rahatlık içinde kilo vermeye olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Ultrasonlar ve elektrikle kasları harekete geçirme (stimülasyon) esasına dayalı bir uygulama, kas kitlesini aynen koruyarak yağ dokusunu azaltmaya, dolayısıyla vücudun sıkılığını ve tonisitesini (kuvvetini) korumaya yönelik olarak bu rejimi tamamlar.


Stabilizasyon (kalıcılık) süresince yönetmenlik

Yöntemimizin orijinalliği, özellikle, yeni beslenme davranışlarının devamlı olarak yerleştirilmesindedir. Kişinin besinlerle olan ilişkilerinde değişiklik yapmasına yardımcı oluyoruz. İşte bu yeni davranışların yerine oturtulmamış olması, geleneksel metotların büyük bölümüyle başarısızlığa uğramış olmasına açıklık getirmektedir.
Bu yöntem, her bir kişi için ayrı ayrı uygulanır. Tanıtıcı, öğretici ve davranışları düzenleyen terapilerin alanında ileri derecede uzmanlaşmış ve hepsi de uluslararası düzeylerde (PNL, hipnoz, Davranış Analizi v.s...) yöneticiler bu görevi üstlenmişlerdir.
Beslenme rejiminin kalıcılık dönemiyle birlikte yürüyen bu yöneticilik evresi sonunda, kendisinin verdiği kiloların geri gelmesini önleyecek olan değişik beslenme davranışı yoluyla, kişi de normal olarak beslenmenin zevkine yeniden kavuşacaktır.


Diet Coach Zayıflama Merkezi
Adres: Halaskargazi Cad. No:216 K:2 D:4 Uğurlu Saray Apt. Osmanbey/Şişli
Telefon: 0212 231 66 31Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>