>

GÜZELLİK

Valentina Sampaio Armani Beauty Yeni Marka Yüzü Oldu

Armani beauty, Brezilyalı model ve aktivist Valentina Sampaio`nun, markanın en yeni yüzü olduğunu duyurdu.
 
   
 
 
     

Cate Blanchett, Zhong Chuxi, Adria Arjona, Alice Pagani ve Greta Ferro, Ryan Reynolds, Jackson Yee ve Nicholas Hoult, Barbara Palvin ve Madisin Rian gibi dünya çapında tanınmış isimlerle birlikte Armani beauty’ye katılan Valentina Sampaio, Giorgio Armani'nin nihai güzellik vizyonunu canlandırıyor.

Brezilyalı model ve aktivist Valentina Sampaio, Armani beauty’nin güzellik kampanyalarında rol oynamaya hazırlanıyor. Kariyerine 2016 yılında São Paulo Moda Haftası'nda yürüyüş yaparak başlayan 22 yaşındaki model, Mart 2017 sayısı için Vogue Paris'in kapağında ilk kez yer aldı. Ardından Vogue, Elle ve Sports Illustrated gibi çeşitli kapaklarda boy gösteren Sampaio, Kasım 2020’de Giorgio Armani ile birlikte Harper's Bazaar İspanya'nın özel bir sayısının kapağında güzelliğini gözler önüne serdi. Ayrıca markanın 40. yıl dönümünü kutlamak için Emporio Armani ile ortaklaşa oluşturulan V & VMAN 2021 takviminde de bulundu.

Giorgio Armani, “Armani beauty, bugün güzelliğin anlamlı olması ve kesişmesi gerektiğini yansıtan bir vizyondur. Kıyafetlerim gibi güzellik ürünlerim de kültürleri, menşe ülkeleri veya geçmişleri ne olursa olsun tüm kadınları güçlendirmeyi amaçlıyor. Valentina'nın Armani beauty’nin yeni yüzü olmasından gurur duyuyorum. Onun iradesine, adanmışlığına ve kararlılığına hayranım. Valentina konuşmaktan korkmuyor ve sözleri oldukça önemli ve dokunaklı.” dedi.

Valentina Sampaio, “Bir güzellik yüzü olarak Armani'ye katıldığım için çok heyecanlıyım. Ayrıca bir trans kadın olarak bu iş birliği benim için büyük bir dönüm noktası. Kişisel bir hayalim gerçek oldu. Makyaj, kişisel evrimimde çok anlamlı bir rol oynadı ve çeşitliliği kucakladığı, yaratıcı ifadeyi mümkün kıldığı ve bireysel güzelliği güçlendirdiği için Armani beauty’ye minnettarım.” ifadelerini kullandı.

Valentina Sampaio, markanın ana sponsoru olan ve Londra'da düzenlenen Harper's Bazaar Yılın Kadınları ödülleri vesilesiyle Armani beauty’ye ilk kez katıldı. Valentina Sampaio, markanın İsveçli fotoğrafçı Mikael Jansson tarafından çekilen 2022 güzellik kampanyalarında rol alacak. Sampaio, özellikle Giorgio Armani'nin en yeni ruju Lip Power'ın yeni kampanyasında boy gösterecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>