>

GÜZELLİK

Vichy Dermablend kapatıcı

Dermablend, yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten ve sabitleyici pudranın mükemmel birleşimi. Kusursuz kapatma özelliği...
 
   
 
 
     
Vichy Dermablend kapatıcı

Üstün kapatma özelliğine sahip Vichy Dermablend kapatıcı kozmetik ile kendinizi mükemmel hissedeceksiniz!

Dermablend, yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten ve sabitleyici pudranın mükemmel birleşimi. Kusursuz kapatma özelliği sayesinde en problemli cilt sorunlarına bile mükemmel bir çözüm getiriyor...


Dermablend geçici ya da kalıcı tüm estetik cilt kusurlarını ortadan kaldırmak, yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla tasarlanmış bir kapatıcı fondöten ve sabitleyici pudradan oluşuyor.

ABD’de dermatoloji uzmanları ve plastik cerrahlar tarafından özellikle önerilen Dermablend en problemli cilt kusurlarının bile bütünüyle kapatılmasını sağlıyor.


Dermablend, yüksek kapatıcılığa sahip bir fondöten ve sabitleyici pudrayı bir araya getiren iki aşamalı bir sistem olarak uygulanıyor. Klasik bir fondötene göre iki kat daha güçlü bir kapatıcı özelliği olan fondöten aynı zamanda iki kez daha fazla bir kalıcılık sağlıyor.

Özel bölgeler için lokal düzeltici olarak kullanılan Dermablend ile anjioma, vitiligo, operasyon sonrası izler, belirgin mor halkalar, varisler gibi en ciddi cilt problemlerini ve hatta dövmeleri bile bütünüyle kapatmak mümkün.

Profesyonel makyaj uzmanları tarafından da kullanılan Dermablend, en zor koşullarda dahi 16 saat boyunca cildin mükemmel görünmesini sağlıyor. Terleme, sürtünme ya da banyo alsanız dahi çıkmıyor.

Parfümsüz ve hipoalerjik özelliklere sahip Dermablend, ayrıca içeriğinde bulunan SPF30 sayesinde UV etkilerine karşı üstün bir koruma sağlıyor.


Yeni Vichy Dermablend, Vichy ürünleri satan tüm eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Önerilen tüketici satış fiyatı:
Dermablend fondöten: 37.7 YTL
Sabitleyici Pudra: 39.5 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>