>

GÜZELLİK

Yaz Güzelliğinizi Artıracak 4 Öneri

Bu önerilere kulak verin mutlu olun!...
 
   
 
 
     

1) TATLI HEYECANLAR YARATIN

Power-plate bu yılın çılgın oyununu başlatıyor. Titreşim makinesi, jimnastikte geniş çaplı yararlarını bize daha fazla hissettiriyor. Gerçekten doğru olanı yaparsanız faydasını görebilirsiniz. Aletin üzerinde durun, 30 dakika boyunca birkaç çeşit egzersiz hareketi yapın, 1 saatlik gym etkisini gösterdiğine şahit olun.

2) HAFİF RENK KATIN

Elbette saçınıza değil vücudunuza, özellikle otobronzan uygulayacak zamanınız yoksa. Köprücük kemiğine, dekolteye, kollara ve omuzlara bronz etkisi veren kremlerden sürün. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

3) GÜNEŞSİZ BRONZLUĞU DENEYİN

Güneşsiz bronzluk, çabuk, kolay ve en güvenli bronzluğu sağlamanın yollarından biridir. Uygulamaya daima önce arındırma ya da peeling yaparak başlayın. Ardından ayaklarınızdan başlayarak sonra bacaklarınıza olmak üzere yukarı doğru uygulama yapın. Unutmayın dizlere, dirseklere ve saçlarınızın başladığı yüz bitim çizgisine uygulamak en zorudur.

4) TIRNAKLARINIZI OJEYLE PARLATIN

Bu yıl ojesiz ayak tırnakları 'out'. Ayak tırnaklarınızın da yaza hazır olduğunu göstermekten çekinmeyin. Ama aklınızdan da şu kuralı çıkarmayın: Renginizi dikkatli seçmelisiniz. Unutmayın, en parlak en iyisidir. Sedeflileri deneyebilirsiniz. Ya da fosforlu renkleri, özellikle çingene pembesi ve turuncu bu yıl çok popüler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>