>

GÜZELLİK

Yeni güneş savunma sistemi

Dermalogica güneş korumasına bakışı tamamen değiştiriyor!
 
   
 
 
     
Smart Booster(Akıllı Kapsül) Teknolojisi ve Serbest Radikal Koruması:

Dermalogica tarafından özel olarak geliştirilen Smart Booster Teknolojisi, güneş korumasında yeni bir çığır açıyor. Bu sayede antioksidan özellikli vitaminler, onlara en çok ihtiyaç duyulan ana kadar saklanıp, UV ışınlarına maruz kaldıklarında cilt yüzeyinde aktif hale geliyorlar.

Bu sayede cildiniz, yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkmasında güneş kadar etkili serbest radikallere karşı etkin biçimde koruma altına alınıyor.

Güneş Korumasından Gün Işığı Korumasına:

Yüksek SPF’li ürünlerde bulunan güneş koruyucu aktif maddelerin cildi tahriş etme ihtimali vardır. Eşsiz Smart Booster Teknolojisi ve güçlü vitamin kompleksi, Dermalogica ürünlerine bu aktif bileşenlerden daha az miktarda kullanarak yüksek koruma seviyeleri sağlayabilmeye imkan vermektedir.

Bu güçlü teknolojik alt yapı sayesinde nazik ve hafif yapılı olarak geliştirilen Dermalogica Yeni Güneş Savunma Sistemi ürünleri, farklı cilt durumlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun yeni ürünlerimizi, gün ışığı korumasına sahip olmak için gündüzleri nemlendiricinizin yerine kullanabilirsiniz.

Super Sensitive FaceBlock SPF30


Hassas ciltler için önerilir.

• Kimyasal koruma bileşeni içermeyen, nemlendirme özellikli fiziksel koruyucu, kimyasal güneş koruyucularına hassasiyet gösteren ciltler için idealdir.

• Doğal mineral UV blokları TitanyumDioksit ve Çinkooksit renk vermeden UV koruması sağlar.

• Lavanta, Yeşil Çay ve Meyankökü iritasyonu yatıştırır.

Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 142.00 YTL 50ml

MultiVitamin BodyBlock SPF20


Tüm ciltlere, özellikle zamansız yaşlanma belirtisi gösteren ciltlere önerilir.

• Yoğun besleyici özelliğe sahip vücut güneş koruyucusu, zararlı UVA ve UVB ışınlarını engellerken yaşlanma eğilimli bölgelere bakım yapar.

• Hiyaluronik Asit ile anında nemlendirme sağlarken cilt yüzeyinde yağlılık hissi uyandırmadan kadifemsi bir katman oluşturur.

• Cildi rahatlatıp yumuşatan Shea Butter ve Çuha Çiçeği Yağı ile kuruluğu alır.

Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 93.00 YTL 125ml

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>