>

GÜZELLİK

Yeni Splendieuse Yeux Leke Karşıtı Göz Çevresi Kremi İle Tanışın

Splendieuse® ile büyüleyici gözler….
 
   
 
 
     

Ciltteki lekelere savaş açan, daha parlak bir cilt vaat eden Splendieuse® serisi, göz çevresindeki koyu renk halkaları hedef alan ve olağanüstü etkinliğe sahip formülüyle yepyeni bir ürün sunuyor.

Splendieuse Yeux basın bültenini ve görsellerini mailin aşağısında bulunan ilgili linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

YENİLİKÇİ CİLT BAKIMI


Splendieuse® göz çevresi bakım kremi, benzersiz formülüyle göz çevresini hedefleyerek KOYU RENK HALKALARI VE GÖZ ALTI MORLUKLARINI GÖZLE GÖRÜNÜR BİÇİMDE AZALTIYOR. Üstelik farklı ten renkleri ve cilt tiplerini ayırt etmeden olağanüstü sonuçlar sağlıyor. Geriye daha aydınlık ve ışıltılı bakışların tadını çıkarmak kalıyor.

Büyüleyici bir cilt için, polifenol açısından zengin Meşale Zencefili oleoaktiflerinden yardım alan NUXE Splendieuse serisi, koyu renk halkalarının kaynağına iniyor. Beyaz Çiğdem, Kum Zambağı, kakao hücreleri ve C vitamini ile pigmentasyonun tüm aşamalarına etki ediyor, halihazırda bulunan koyu renk halkaları azaltarak melanin ile cilde gözle görünür bir parlaklık sağlıyor.

Tetrapeptid-5 aktif içeriği, koyu renk halkaların sorumlusu pigment depolarını hedef alırken, inci partikülleri ışığı yansıtarak turuncu pigmentlerle koyu renk halkaların görünümünü azaltıyor.

SONUÇ: Azalmış koyu halkalar, aydınlık bakışlar


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>