>

MODA - STİL

Gelin Damat Fashion Day İstanbul ve Frankfurt`ta Düzenlenecek!

İstanbul Gelin Damat Fashion Day 7. kez Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Avrupa'nın en büyük gelinlik defiesi 7. Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı gelinlik defilesi bu sene 13 Mart 2023 tarihinde İstanbul Adile Sultan Sarayı'nda, 6 Haziran 2023 tarihinde ise Frankfurt / Almanya Kurhaus Wiesbaden 'de gerçekleşecek..

Almanya'da ise Gelin Damat Dergisi Almanya imtiyaz sahibi Ali Şanlı organizatörlüğünde, Muğurtay yönetiminde yapılacak.

İki defilenin de koreografisini ise Fatih Ömercikoğlu, sunuculuğunu ise Ece Prim ve Burak Törün üstlenecek. Defilelerde Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Şebnem Scheafer, Wilma Ellese, Simge Ünal, gibi birçok yerli ve yabancı ünlü manken podyumda olacaklar.Muğurtay ve Şanlı yaptıkları ortak açıklama;

" Bu sene Türkiye'nin önde gelen modacı ve toptan gelinlik üreticileri ile birlikte sadece ülkemizde değil, Almanya'da da gelinlik modasına yön vermeye hazırlanıyoruz. İstanbul Gelin Damat Fashion Day 'de 51 modacının en özel gelinlik tasarımlarını evlenecek çiftlerin ve medyanın beğenisine sunarak bu senenin trendleri belirlemiş olacağız. Frankfurt Gelin Damat Fashion Day 'de, Avrupa'da bulunan toptan gelinlik, damatlık ve abiye alıcıları ile ülkemizin ve Avrupa'nın üreticilerini bir araya getiriyoruz. Organizasyona katılan gelinlik, damatlık ve abiye üreticileri tasarımlarını muhteşem defile şovları ile Avrupalı alıcıların beğenisine sunacaklar.Avrupa'dan ve farklı ülkelerden de firmalar defilede ürünlerini sergileyecekler. Gelin Damat Fashion Day 2023 uluslararası boyutta moda, ticaret ve işbirliklerin gelişmesine katkı sağlayacak.Ayrıca, Gelin Damat Dergisi Almanya yayınımız çok yakında tüm Avrupa'da bayilerde satışa sunulacak." dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>