>

GÜZELLİK

Yeni Yılda Yeni Makyaj Kararları

Yeni yılda küçük büyük bir sürü değişim kararı alıyoruz.
 
   
 
 
     

Listenize yeni makyaj kararlarını da eklemek ister misiniz? Morhipo ekibi, 2018’in yeni makyaj trendlerini derledi. Makyaj yapmanın ilk kuralı kusursuz bir cilt. Tüm makyajınızı taşıyan cildiniz için yeni çıkan formüllerle daha kadifemsi ve daha dayanıklı bir görünüm sizi bekliyor. Belirgin ve iddialı gölgelere veda etmeye hazırlanın çünkü 2018’de cildiniz size ait olacak.

Cam efekti dudaklarda

Yeni sezonda mat rujlara biraz ara verip ıslak ve saydam dudaklara şans vermeye başlayabilirsiniz. Nude tonların yerini alan koyu renkler bu sezonun makyaj paletlerinde bol bol yerini alacak. Rujlarınızı sık sık parlatmak için parlatıcınızı yanınızdan ayırmayın!

Taranmış kaşlar

Kaşlar yukarıya doğru daha belirgin ve sabit bir görünümle 2018’de ifadenizi değiştirmeye hazır. Yeni sezonda sert ve iddialı bakışlara yer yok. Yukarı doğru taranan kaşlarla daha taze ve modern bir görünüm yakalayacaksınız.

Biraz daha renk

Nude renklerden canlı renklere yol alan bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Neredeyse hiç yapılmamış gibi görünen pürüzsüz bir cilt makyajını tamamlayan sarı, mavi ve neon renkler tüm dikkati gözlerinize çekecek.

Yuvarlak hatlar

Grafik, yarım, ince ya da kalın... Eyeliner söz konusu olunca alternatif çok. Yeni sezonda bizi bekleyen en şık eyeliner sürme biçimi, keskin hatlardan çok uzak. Özellikle uçları yuvarlak ve kalın görünen eyeliner yeni yılda farklı bir havaya bürünmenizi ve trendleri takip etmenizi sağlayacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>