>

MODA - STİL

Yaz Modasına Gamze Erçel Dokunuşu!

Sınırlı üretim, özel tasarımlar, plajdan şehre uzanan bir stil yolculuğu…
 
   
 
 
     

Kadınları en iyi anlayan markalardan Penti, Türkiye’nin lider iç giyim markası olması yanı sıra her sezon Türkiye’nin en geniş tasarım, renk, desen seçeneklerine sahip plaj koleksiyonlarını da sunuyor.

Penti, bu yazın ses getirecek iş birliklerinden birine oyuncu ve sosyal medya fenomeni Gamze Erçel ile birlikte imza atıyor!

Özel el işçiliği ve çoğunlukla makrome tekniği ile tasarlanan ve artizan bir koleksiyon olan ‘Penti Loves Gamze Erçel Limited Edition’ yaz stiliniz için tam aradığınız parçalardan oluşuyor.Üniversitede Moda Tasarımı okuyan ve uzun zamandır hayalini kurduğu plaj koleksiyonunu Penti ile hayata geçiren Gamze Erçel, sade ama şık olmak isteyen, detayları seven, seyahatlere tutkulu kadınlara Penti Loves Gamze Erçel Koleksiyonu ile selam gönderiyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve 22 özel parçadan oluşan Penti Loves Gamze Erçel Koleksiyonu, sezon trendlerinden makrome ve tığ işi dokulardan, bohem ve etnik işlemelerden, ışıltılı taş ve boncuk gibi ayrıntılardan oluşuyor.

Mayo, mayokini ve bikinilerin yanı sıra kaftan, pantolon, etek, şort gibi plaj ürünleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyon dokuları ve detaylarıyla da göz alıyor. Koleksiyon sadece güneşlenirken ya da denizde değil akşamüzeri partilerinde de sizi plajın en dikkat çeken ismi yaparken, tasarımlardan bazı parçalar ise şehirde yaz akşamlarında ya da festivallerde stilinizin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Tasarımlarıyla farklılaşan ve üzerinde taşıyan kişiye özgüven katan çizgileriyle Penti loves Gamze Erçel Koleksiyonu ile yazı kucaklamaya hazırsınız! İlk yolculuk seçili Penti mağazalarına sonrası rüzgar nerden eserse oraya…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>