>

GÜZELLİK

Yorgunluktan eser yok...

Yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşayacağınız uykusuz bir gecede ihtiyacınız olan tek şey; gözlerinizin yorgunluğunu ve şişliğini azaltmaya yardımcı olan “Under Eye Toning Gel”…
 
   
 
 
     
Yılbaşı gecesine hazırlanırken çantanızda bunlundurmanız gereken bu özel ürün, göz altı ve çevresindeki yorgunluk, uykusuzluk belirtileri ile şişlik ve koyu halkalar için birebir! Üstelik makyaj üzerine rahatlıkla uygulanabiliyor ve etkisi saatlerce sürüyor.

“Under Eye Toning Gel”, açık mavi renginde, bitki kompleksleri içeren sıvı bir jeldir. İçeriğinde bulunan nane, mısır çiçeği yaprağı, okaliptüs ve azulen gibi bitkisel maddeler özellikle göz çevresindeki cildi güçlendirici ve renk tonunu iyileştirici özelliğe sahip. Hassas ciltlere bile rahatlıkla uygulanabilen ve tüm cilt tiplerine uygun olan “Under Eye Toning Gel” günde bir kez ya da duruma bağlı olarak daha sık kullanılabiliyor. (10ml: 106 YTL.)


YENİ YIL GECESİ İÇİN EN HIZLI VE ETKİLİ GÜZELLİK SIRRI; “SPEED PEEL FACIAL GEL”

Yılbaşı gecesine özel cildi hazırlamak ve gecenin en güzel bayanı olmak için en hızlı ve en etkili yol; cilde “Speed Peel Facial Gel” uygulamak… “Speed Peel Facial Gel”, içeriğindeki kavun özü, jojoba yağı, doğal bambu özü ve ficin enzimi sayesinde cildi nemlendirirken, aynı zamanda derinlemesine temizler.

“Speed Peel Facial Gel” , cildin yüzeyindeki mat ve kuru cilt hücrelerini hızlı ve nazik bir biçimde soyarak pürüzsüz ve parlak bir tene kavuşturur. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu özel ürün ile yeni bir yıla girerken cildiniz ışıldayacak ve teniniz rahat bir nefes alacak. (90 ml: 102 YTL.)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>