>

KÖŞE YAZILARI | TÜLİN KILIÇ

Tatil Bir Tık’la Başlar!

Yazın tek konuştuğumuz konu TATİL. (Tülin Kılıç)
 
   
 
 
     

Yazın tek konuştuğumuz konu TATİL. İş yerinde, otobüste, sokakta, evde herkes delirmişcesine tatil hayallerini anlatıyor birbirine. Sadece anlatmakla kalmıyor, akıl danışıyor, akıl veriyor, saatlerce yorum yapıyoruz. Özellikle evin içindeki konuşmalar sit-com tadında yaşanıyor tatile nereye gidileceğine karar verme aşamasında. Genelde hep yakın çevreden örnekler verilerek; alt kattaki Ahmet Beyler bilmemne otelinde kalmış, ayyy bir güzelmiş, bir güzelmiş anlata anlata bitiremiyorlar. Açık büfesi öyle zenginmiş, havuzu böyle güzelmiş, odaları şöyle harikaymış ki, mutlaka biz de gitmeliyiz tadında konuşmalar birçoğumuzun evinde yaşanmıştır eminim ki :)

Bu sene aylarca süren ve tatile gitmekten soğutan laf kalabalığına son vermek ve hızlı bir şekilde tatile gideceğim yere karar vermek için internette bir araştırma yaptım ve harika 2 site ile karşılaştım.

http://www.neredekal.com/ sitesinde yüzlerce tatil bölgesi, binlerce otel ve birçok yorumu görünce araştırmacı, gazeteci ruhum hortladı ve hemen site içinde derin bir araştırmaya girdim. Bu site bildiğimiz sitelerden çok farklı ve her şey elinizin altında. Sadece gitmek istediğiniz otelin tanıtım yazısını değil, otelin bulunduğu bölgeyi, gezilecek yerleri, yapılacak şeyleri, nasıl ulaşılacağını ve en güncel bilgileri bir sayfada bulabiliyorsunuz.

"Türkiye'nin tatil ve konaklama rehberi" sloganıyla adını duyuran Neredekal sayesinde bu yaz gitmek istediğim tatil bölgesini ve oteli kısa süre içinde buldum. Bununla da bitmedi, aldığım hizmet bu kadarla sınırlı değildi :)

İstediğim otelin, beğendiğim odasına bir tıkla rezervasyon yaptırdım http://www.firaret.com/ sayesinde. Biz tatil severleri, gezgin olma hayalleri kuranları düşlediğimiz tatile bir an önce kavuşturmak için 7/24 online hizmetiyle bir tık’la, istediğimiz bölge de, istediğimiz otelin, en beğendiğiniz odasına rezervasyonumuzu yapıyor ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyor Firaret.

Ben bu sene evdeki, Ahmet Beyler bilmemnereye tatile gitmiş, eltimin kardeşi açık büfesi bizim salon kadar olan pıtırcık otelinde kalmış, bizim neyimiz eksik, biz de gidelim muhabbetlerini dinlemek zorunda kalmadan gidiyorum tatile. Siz de düşlediğiniz tatile çıkmak istiyorsanız sadece 1 tık ötenizde duruyor düşleriniz.

Tüm yılın yorgunluğunu atmak, karmaşadan, yoğunluktan uzak bir tatil geçirmek ve ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin ve herkesten önce en güzel otelin, en güzel odasını siz rezerve ettirin.


TÜLİN KILIÇ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>